سرم ویتامین سی

قبل از مصرف نیاز است حتما یک مرتبه تست آلرژی را انجام دهید تا از عدم حساسیت خود مطمین شوید. برای این کار بهتر است ابتدا یک قطره از سرم را روی ساعد خود بزنید و 24 ساعت به آن زمان دهید. اگر پوستتان دچار التهاب نشد، می توانید با خیالی آسوده از این محصول استفاده کنید.

سرم ویتامین سی

مراحل استفاده از سرم ویتامین C

در نحوه استفاده از ، 4 مرحله اصلی وجود دارد که با رعایت آن ها می توانید شاهد بهترین نتیجه باشید.

قدم اول» پاکسازی صورت

قبل از مصرف سرم ویتامین C، حتما نیاز است صورت خود را از آلودگی ها و چربی های اضافی پاک کنید و میزان جذب و نفوذ سرم را بالا ببرید. این کار را می توانید با یک که مناسب پوستتان باشد، انجام دهید.

برای کاهش روند افتادگی پوست حتما سرم لیفت و بوتاکس گاتیو را خریداری و در روتین پوستی خود قرار دهید.

قدم دوم» بکارگیری تونر

کار از محکم کاری عیب نمی کند! بهتر است بعد از شستشو صورت و خشک کردن آن، با استفاده از تونر از نابودی آلودگی های موجود در منافذ پوستی خود مطمین شوید. پیشنهاد می شود بعد از زدن تونر، 10 دقیقه به پوست خود زمان دهید.

قدم سوم» استفاده از سرم ویتامین سی

در این مرحله وقت آن رسیده است بین دو تا سه قطره از سرم ویتامین c را روی صورت خود بزنید. طرز استفاده از سرم ویتامین سی اینگونه است که شما باید قطرات سرم را با انگشتتان روی صورت پخش کرده و به صورت دورانی به مدت یک دقیقه ماساژ دهید. به یاد داشته باشید دراین مرحله تمیز بودن دست شما نیز اهمیت ویژه ای دارد.

قدم چهارم» استفاده از کرم مرطوب کننده

برای جلوگیری از خشکی پوست، گفته شده بعد از مصرف سرم، از یک کرم مرطوب کننده استفاده کنید. البته اگر پوستی چرب دارید، ممکن است کمتر به استفاده از مرطوب کننده نیاز پیدا کنید.

زمان استفاده از سرم ویتامین C

بهترین زمان استفاده از سرم ویتامین c، صبح ها بعد از بیدار شدن و شب ها قبل از خواب است. بکارگیری این محصول در صبح باعث محافظت از پوست در برابر اشعه ها و آلودگی های محیطی می شود. اگر شب ها از آن استفاده کنید، بهتر جذب پوست شده و بدون هیچ مانعی به ترمیم آن می پردازد.

اگر به دنبال بهترین نتیجه هستی، بهتره دو مرتبه در روز استفاده کنی!

رعایت چند نکته مهم در طرز استفاده سرم ویتامین سی

  1. قبل از مصرف سرم از مصرف مواد شیمیایی بپرهیزید چون ممکن است بعد از زدن سرم، پوست شما را تحریک کند.
  2. با توجه به اینکه ویتامین E نقش مهمی در کاهش چین و چروک و سلامت پوست دارد، توصیه می کنیم از یک کرم حاوی ویتامین ای در کنار سرم ویتامین c استفاده کنید.
  3. اگر بعد از مصرف دچار التهاب پوستی شدید، بهتر است مصرف سرم با غلظت پایین را یک روز در میان انجام دهید.
  4. در طرز استفاده سرم ویتامین سی گفته می شود، اگر از کرم های لایه بردار استفاده می کنید، حتما برای مصرف سرم یک فاصله زمانی را در نظر بگیرید.
  5. دقت داشته باشید محصول مورد نظر را در یخچال و دور از گرما نگه دارید.

بهترین روش استفاده از سرم ویتامین سی

ایده آل ترین روش استفاده از سرم ویتامین سی این است که شما ابتدا صورت خود را با شونیده مناسب پاکسازی کنید، بعد با تونر آلودگی های عمیق را از بین ببرید، در نهایت 2 الی 4 قطره از سرم را روی صورت ریخته و با انگشتانی تمیز ماساژ دهید.

برای نرمی و آبرسانی به پوست بدن بعد از استحمام از کرم بدن گاتیو استفاده کنید

به یاد داشته باشید استفاده از کرم مرطوب کننده بعد از سرم، بخصوص برای پوست های خشک بسیار کاربردی است. به طور کلی طرز استفاده از سرم ویتامین سی، دو مرتبه در طول 24 ساعت (ابتدای صبح و آخر شب) است، اگر در روز از سرم استفاده کردید و قصد خروج از منزل را داشتید، مصرف کرم ضد آفتاب بعد از سرم را فراموش نکنید. در نهایت توصیه به شما این است سرم ویتامین سی اصل و باکیفیت را تهیه کرده و دو مرتبه از آن استفاده کنید و منتظر آثار بی نظیرش باشید!

برای چه نقاطی از صورت می توان از این سرم استفاده کرد؟

برای تمام صورت می توانید از سرم ویتامین سی استفاده کنید. اما اگر پوستی حساس و ملتهب دارید، از زدن آن به اطراف چشم بپرهیزید.

بعد از سرم ویتامین سی چی بزنیم؟

اگر شب قبل خواب از سرم استفاده کردید، بهتر است بعد از آن مقداری مرطوب کننده بزنید تا از خشکی صورت جلوگیری کند. در صورتی که صبح از این محصول استفاده کردید، استفاده از بعد از آن ضروری است. در هر دو مورد نیاز است 5 الی 10 دقیقه صبر کنید سرم جذب پوست شود، سپس مرطوب کننده یا ضد آفتاب را استفاده کنید.

مقدار مصرف بین 2 تا 4 قطره، می تواند برای کل صورت شما مفید باشد.

چندبار در روز باید از سرم ویتامین سی استفاده کرد؟

ایده آل ترین حالت دو مرتبه در 24 ساعت (یکبار صبح و یکبار شب) است. اما اگر تنها یک مرتبه در روز هم از این محصول استفاده کنید، کفایت می کند.

نحوه صحیح استفاده از ویتامین سی چگونه است؟

طریقه استفاده از سرم ویتامین سی به این صورت است: 1. پاکسازی صورت با شوینده 2. استفاده از تونر 3. استفاده از سرم 4. استفاده از مرطوب کنند

اگر پوست شما کدر یا تیره به نظر می رسد یا به دنبال بهبود وضعیت پوست خود هستید، استفاده از یک سرم ویتامین سی C را در نظر بگیرید.

برای دانستن قیمت کرم سفت کننده گاتیو وارد سایت شوید، محصول را جست و جو کنید و قیمت را مشاهده نمایید.

این سرم نه تنها باعث می شود ، بلکه به دلیل داشتن اثرات آنتی اکسیدانی زیاد و قدرتمند ، در کاهش التهابات پوستی و ترمیم آنها نیز موثر است. بهتر است پس از شستشوی صورت، چند قطره از سرم ویتامین سی C را روی پوست بزنید و بعد از آن ، استفاده از یک با کیفیت را فراموش نکنید تا نتیجه ی بهتری در زیبایی و شفافیت پوست خود مشاهده کنید.

پیشنهاد می شود پس از استفاده از سرم ویتامین سی C ، از یک مرطوب کننده با کیفیت بالا بر روی پوستتان استفاده کنید . قبل از زدن مرطوب کننده ، اجازه دهید سرم کاملاً توسط پوستتان جذب شود. پس از اینکه حس کردید سرم به خوبی جذب پوستتان شده ، مرطوب کننده خود را با دقت و به آرامی به تمام نقاط پوست صورتتان بمالید

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سرم ویتامین سی" هستید؟ با کلیک بر روی کسب و کار ایرانی, پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سرم ویتامین سی"، کلیک کنید.