1600 معلم جدید در آموزش و پرورش استان بوشهر استخدام می شوند – خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان

1600 معلم جدید در آموزش و پرورش استان بوشهر استخدام می شوند - خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار پارازیت، علی موحدی جمعه شب در جمع خبرنگاران با تبریک هفته معلم و گرامیداشت یاد و خاطره شهید مرتضی مطهری و شهدای دانش آموز و فرهنگی استان بوشهر از ارتقا رتبه آموزش و پرورش استان بوشهر در عرصه کنکور سراسری خبر داد و اظهار داشت: آموزش و پرورش استان بوشهر در عرصه قبولی دانش آموزان در بین 32 استان رتبه 13 کسب کرد و این صعود چند رتبه نشان از تلاش خانواده ها، دانش آموزان و فرهنگیان است.

وی از تدوین سند چشم انداز توسعه آموزش متوسطه استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: نقشه راه و سند توسعه آموزش متوسطه استان بوشهر تا سال 1408 طراحی شده و از پارازیت ماه امسال اجرایی می شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر به فعالیت های حوزه پرورشی پرداخت و با بیان اینکه در سال تحصیلی جاری 11 هزار دانش آموز استان بوشهر به اردوی راهیان نور اعزام شدند گفت: در همین راستا 35 هزار دانش آموز به اردوی راهیان توسعه و پیشرفت اعزام شدند.

موحدی برگزاری یادواره 582 شهید دانش آموز و فرهنگی استان بوشهر را از دیگر برنامه های حوزه های پرورشی دانست و خاطرنشان کرد: در سال تحصیلی جاری مراسم تشییع شهدای گمنام 8 سال دفاع مقدس در 350 مدرسه با مشارکت 150 هزار دانش آموز استان بوشهر برگزار شد.

وی از برپایی جشن تکلیف 15 هزار دانش آموز استان بوشهر خبر داد و تصریح کرد: در سال تحصیلی جاری 10 هزار دانش آموز استان بوشهر در جشن تکلیف شرکت کردند که نسبت به سال قبل آن رشد 71 درصدی داشته است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر از ساخت و افتتاح 120 مدرسه در 2.5 سال دولت مردمی ایران قوی آیت الله رییسی در استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: در این مدت به ارزش 100 میلیارد تومان تجهیزات در مدارس استان بوشهر توزیع شده است.

موحدی با اشاره به حل مشکل ناوگان خودروی آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: بدون اعتبارات دولتی 50 خودرو به ارزش 20 میلیارد تومان خودرو برای آموزش و پرورش استان بوشهر خریداری شد.

وی کمبود معلم را یکی از مشکلات اساسی آموزش و پرورش اعلام و خاطرنشان کرد: امسال یک هزار 150 معلم، دبیر، مربی، مشاور، مربی بهداشت، مربی تربیت بدنی، آموزگار پس از پذیرش در آزمون استخدامی جذب آموزش و پرورش استان بوشهر می شوند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با اشاره به جذب 521 نفر فارغ التحصیل دانشگاه فرهنگیان در آموزش و پرورش استان بوشهر اضافه کرد: در مجموع تا سال تحصیلی جدید مهرماه امسال، یک هزار و 671 معلم و مربی جدید در آموزش و پرورش استان بوشهر استخدام می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "1600 معلم جدید در آموزش و پرورش استان بوشهر استخدام می شوند – خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "1600 معلم جدید در آموزش و پرورش استان بوشهر استخدام می شوند – خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.