یکی دیگر از مرزبانان حمله گروهک های معاند در بانه شهید شد

یکی دیگر از مرزبانان حمله گروهک های معاند در بانه شهید شد

فرمانده مرزبانی کردستان گفت: استواریکم جلال اعتماد، که 2 روز قبل بر اثر درگیری با گروهک های معاند در مرز هه نگه ژال بانه، مجروح شده بود، بامداد امروز شنبه به درجه رفیع شهادت نایل آمد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری پارازیت، سردار «محمد عارف سپهری» فرمانده مرزبانی کردستان اظهار داشت: شهید استواریکم «جلال اعتماد» اهل قروه از پرسنل جان بر کف مرزبانی استان، 2 روز قبل در درگیری با گروهک های معاند در نقطه صفر مرزی هنگ ژال مجروح و در بیمارستان بانه بستری شد که بامداد امروز به شهادت رسید.

وی یادآور شد: استواریکم «جلال اعتماد» متاهل و دارای یک فرزند دختر 4 ساله است.

شامگاه چهارشنبه بر اثر تیراندازی گروهک های معاند از مواضع نامشخص مستقر در آن سوی نوار مرزی، به سمت ماموران پاسگاه مرزی هنگ ژال بانه، علاوه بر شهادت سرباز وظیفه «فرزین بلیان»، 2 سرباز وظیفه و یک نیروی کادر نیز مجروح شدند که برای سیر مراحل درمان، به یکی از مراکز درمانی منتقل شدند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "یکی دیگر از مرزبانان حمله گروهک های معاند در بانه شهید شد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "یکی دیگر از مرزبانان حمله گروهک های معاند در بانه شهید شد"، کلیک کنید.