«کوچه عاشقی» به روز‌های پایانی رسید

«کوچه عاشقی» به روز‌های پایانی رسید

پیش فروش بلیت‌های ۳ روزپایانی کنسرت نمایش «کوچه عاشقی» از فردا ۱۰ تیر آغاز می‌شود.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری پارازیت، کنسرت نمایش کوچه عاشقی با فروش بیش از ۱۰ هزار بلیت و واکنش مثبت اهالی تئاتر، تا ۱۵ تیرماه در کاخ سعدآباد به روی صحنه می‌رود.

این نمایش به کارگردانی سید‌جلال‌الدین دری و به تهیه‌کنندگی سید‌مهدی جوادی و علیرضا حقیقی قریب هرشب ساعت ۲۰ در تالار ایوان عطار کاخ سعدآباد به روی صحنه می‌رود که با استقبال خوب و بی‌نظیر مخاطبان مواجه شده است که حتی در هوای بارانی محل اجرا را ترک نکردند.

در خلاصه داستان کوچه عاشقی آمده است: «دختری به نام مهتاب که عاشق خواننده و بازیگر تماشاخانه فردوسی است روز ۲۸ مرداد سال ۳۲ به قتل می‌رسد، کمیسر وجاهت و دستیارش مسئول پیگیری هستند؛ اما در کوچه عاشقی همه عاشق می‌شوند…»

علاقمندان می‌توانند برای تهیه روز‌های پایانی اجرا به سایت تیوال مراجعه کنند.

بازیگران و خوانندگان این نمایش عبارتند از: امیرحسین آرمان، امیرکاوه آهنین جان، صدف بهشتی، حمیدرضا ترکاشوند، سمیرا حسینی، محیا دهقانی، آناهیتا دری، پریسا روزبهانی، فرداد صفاخو، بهزاد عبدی، سولماز غنی، الهام کرمی، محمدرضا مالکی، حسین میرزاییان، فایضه کامیاب، هیوا سیفی زاده، مهگل صفدری و محسن سلیمانی.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«کوچه عاشقی» به روز‌های پایانی رسید" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«کوچه عاشقی» به روز‌های پایانی رسید"، کلیک کنید.