چرا جان دو هنرمند از دست رفت؟

چرا جان دو هنرمند از دست رفت؟

در پی حادثه تلخ سر صحنه پروژه «رویای نیمه شب» که دو هنرمند جان خود را از دست دادند، دو تشکل صنفی سینمایی بیانیه دادند.

به گزارش پارازیت ، در متن این بیانیه آمده است : «در پی حادثه تلخ از دست دادن دو همکار انجمن صنفی طراحان فیلم و انجمن صنفی طراحان فنی و مجریان صحنه بیانیه ی را به شرح زیر صادر کرده اند:

چه بر سر ما آمده

که کم کم
در میدان ها و کوچه های خلوت
گم می شویم
و جان می سپاریم
ما سزاوار
درخت های پر شکوفه ی سیب بودیم

احمد رضا احمدی

بار دیگر حادثه ای تلخ ،تن زخمی جامعه ی سینمایی را به درد آورد.
انجمن صنفی طراحان فیلم و انجمن صنفی طراحان فنی و مجریان صحنه، با وجود عدم عضویت همکاران از دست رفته مان ، وحید یوسفی و علی شیروانی در صنوف خانه سینما ، وظیفه اخلاقی خود می دانند ، ضمن ابراز تاسف، مصرانه خواستار پیگیری مدیر عامل و هییت رییسه خانه سینما از عوامل اصلی پروژه ی “ رویای نیمه شب “ جهت شفاف سازی علل این حادثه ناگوار شوند.

از آنجا که امنیت جانی و امنیت شغلی از دغدغه های اصلی خانه سینما می باشد ،این دو انجمن خواستار بر پایی جلساتی مشترک با انجمن های مربوط ،جهت دستیابی به راهکارهای قابل اجرا ، برای جلوگیری از تکرار این گونه حوادث می باشند .
هر روزی که از دست رود جان عزیز دیگری در خطر است.»

پایان خبر پارازیت 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چرا جان دو هنرمند از دست رفت؟" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چرا جان دو هنرمند از دست رفت؟"، کلیک کنید.