پیام تهدیدآمیز گردان های القسام علیه ارتش رژیم صهیونیستی

گردان های القسام شاخه نظامی حماس پس از اینکه یک ربات شناسایی رژیم صهیونیستی را به غنیمت گرفت، پیامی تهدیدآمیز علیه ارتش رژیم صهیونیستی منتشر کرد.

به گزارش پارازیت، این گردان ها در این پیام تهدید کرد: ربات هایشان را فرستادند و به دست ما افتاد، اگر سربازانشان را بفرستند چه می شود؟!

گردان های القسام روز سه شنبه پس از منفجر کردن ورودی تونلی در مسیر یک یگان صهیونیستی که تلاش داشت وارد یکی از تونل های شرق رفح شود، یک ربات شناسایی متعلق به این یگان را به غنیمت گرفت.

پیشتر الجزیره گزارش داده بود مبارزان گردان های القسام ورودی یکی از تونل های از پیش بمب گذاری شده را در اطراف ایستگاه قدس در شرق شهر رفح واقع در جنوب نوار غزه به روی نظامیان صهیونیست منفجر کردند و آنان را به هلاکت رسانده یا زخمی کردند.

مبارزان گردان های القسام همچنین در عملیاتی ترکیبی در شرق اردوگاه جبالیا واقع در شمال نوار غزه، یک تانک مرکاوای ارتش رژیم صهیونیستی را با گلوله «یاسین 105» هدف قرار دادند و پس از آن 7 نظامی صهیونیست حاضر در پشت این تانک را از نزدیک ترین فاصله ممکن از پای درآوردند.

پیام تهدیدآمیز گردان های القسام علیه ارتش رژیم صهیونیستی
پیام تهدیدآمیز گردان های القسام علیه ارتش رژیم صهیونیستی

پایان خبر پارازیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام تهدیدآمیز گردان های القسام علیه ارتش رژیم صهیونیستی" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام تهدیدآمیز گردان های القسام علیه ارتش رژیم صهیونیستی"، کلیک کنید.