پایان زودهنگام رولان گاروس برای جوکوویچ/ «نوله» دیگر شماره یک تنیس جهان نیست

پایان زودهنگام رولان گاروس برای جوکوویچ/ «نوله» دیگر شماره یک تنیس جهان نیست

آسیب دیدگی پرونده حضور نواک جوکوویچ را در رقابت های تنیس آزاد فرانسه بست.

به گزارش پارازیت، جوکر در آستانه رقابتش در دور یک چهارم نهایی تنیس اوپن فرانسه به دلیل آسیب دیدگی از حضور در ادامه این مسابقات کناره گیری کرد. جوکوویچ به این ترتیب ادامه این رقابت ها و مکان نخست رده بندی برترین تنیس بازان دنیا را از دست داد و این جایگاه را به یانیک سینر واگذار کرد.

دو بازی پنج ستی پیاپی تاثیرش را روی برنده بیست وچهار گرانداسلم  تنیس گذاشت؛ چنانکه او در پایان بازی با فرانسیسکو چروندلو گفته بود: «نمی دانم فردا یا پس فردا چه اتفاقی خواهد افتاد و آیا می توانم به میدان بروم و بازی کنم یا نه.»

این تنیسور 37ساله در بازی آخرش نقش بر زمین شد و از ناحیه زانو آسیب دید ولی با دُز بالای مُسکن کارش را با برد حریف به پایان رساند.

بر اساس اعلام مسیولان برگزاری رولان گاروس این تنیسور صرب از ادامه رقابت ها انصراف داده است و به این ترتیب کسپر رود نروژی، رقیب جوکوویچ در دور یک چهارم نهایی، راهی دیدار نیمه نهایی خواهد شد.

جوکر به این ترتیب از رسیدن به قهرمانی شماره 25 خود در تاریخ رقابت های گرنداسلم تنیس بازماند و همزمان عنوان مرد شماره یک تنیس جهان را به یانیک سینر ایتالیایی، قهرمان تنیس آزاد استرالیا، سپرد. سینر با پیروزی بر گریگور دیمیتروف بلغار راهی دور نیمه نهایی رولان گاروس شد. سینر نخستین تنیسور ایتالیایی تاریخ است که صدرنشین جدول رده بندی برترین های این رشته می شود.

پایان خبر پارازیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پایان زودهنگام رولان گاروس برای جوکوویچ/ «نوله» دیگر شماره یک تنیس جهان نیست" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پایان زودهنگام رولان گاروس برای جوکوویچ/ «نوله» دیگر شماره یک تنیس جهان نیست"، کلیک کنید.