وزارت دفاع انگلیس هک شد

وزارت دفاع انگلیس هک شد

اسکای نیوز با بیان اینکه هکرها به سرورهای وزارت دفاع انگلیس حمله کرده و به اطلاعاتی درباره مسیولان و پرسنل نظامی دست یافته اند، مدعی شد افرادی مرتبط با چین در حمله سایبری علیه این وزارتخانه دست داشته اند.

به گزارش پارازیت، بر اساس گزارش ها، مقام های دولتی انگلیس اعلام کردند که این حمله سایبری علیه وزارت دفاع این کشور انجام شده است.

اسکای نیوز نیز تایید کرد که لندن مستقیما چین را به انجام فعالیت های مخرب متهم نمی کند.

در این گزارش همچنین آمده که هکرها به سیستم های حقوق و دستمزد کارمندان وزارت دفاع انگلیس نفوذ و به اطلاعات شخصی مقامات وزارتخانه، افراد فعلی و کهنه سربازان از جمله نام و مشخصات بانکی آنها دسترسی پیدا کرده اند.

«توبیاس الوود»، نماینده محافظه کار و سرباز سابق، به اسکای نیوز گفت: «چین احتمالا به افراد آسیب پذیر از لحاظ مالی نگاه می کند که ممکن است در ازای پول نقد کاری انجام دهند.»

پایان خبر پارازیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وزارت دفاع انگلیس هک شد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وزارت دفاع انگلیس هک شد"، کلیک کنید.