ورود پیکر مطهر آیت الله شهید آل هاشم به فرودگاه تبریز 

ورود پیکر مطهر آیت الله شهید آل هاشم به فرودگاه تبریز 

پارازیت/آذربایجان شرقی پیکر پاک آیت الله شهید آل هاشم دقایقی پیش برای مراسم تشییع وارد فرودگاه تبریز شد.

هواپیمای حامل پیکر شهید آیت الله آل هاشم دقایقی قبل وارد فرودگاه تبریز شد، پیکر مطهر وی بر دوش مسیولان استان به خاک مادری خود بازگشت.

مراسم تشیع پیکر مطهر شهید آل هاشم روز پنج شنبه سوم خردادماه ساعت 9:30 از میدان شهدا تا میدان ساعت تبریز برگزار می شود.

پیکر شهید آیت الله محمدعلی آل هاشم پس از تشییع برای تدفین به وادی رحمت تبریز انتقال یافته و در قطعه ی صدقین گلزار شهدای وادی رحمت تبریز به خاک سپرده خواهد شد و مراسم ترحیم و شام غریبان از ساعت 17 تا 19 در مصلی تبریز برپا می شود.

به گزارش پارازیت، رییس جمهور که برای افتتاح سد قیز قلعه سی به آذربایجان شرقی سفر کرده بود، در هنگام بازگشت از جلفا به تبریز بر اثر سقوط هلیکوپتر شهید شد.

علاوه بر رییس جمهور، حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه ، آیت الله سیدمحمدعلی آل هاشم امام جمعه تبریز و مالک رحمتی، استاندار آذربایجان شرقی نیز در این پرواز حضور داشتند که به همراه چند نفر دیگر ، از جمله محافظان و کادر پرواز، جان خود را از دست دادند.

سانحه حدود ساعت 13:30 روز گذشته در ارتفاعات ورزقان واقع در آذربایجان شرقی رخ داد ولی به دلیل صعب العبور بودن منطقه، مه آلود بود هوا ، سرما و بارندگی، عملیات جست و جو تا بامداد امروز به طول کشید و سرانجام امدادگران در حالی لاشه هلیکوپتر را پیدا کردند که متاسفانه هیچ کدام از سرنشینان آن زنده نمانده بودند.

پایان خبر پارازیت 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ورود پیکر مطهر آیت الله شهید آل هاشم به فرودگاه تبریز " هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ورود پیکر مطهر آیت الله شهید آل هاشم به فرودگاه تبریز "، کلیک کنید.