ورمزیار: استقلال می توانست بهتر بازی کند

ورمزیار: استقلال می توانست بهتر بازی کند

بازیکن پیشین استقلال گفت: استقلال بازی خوبی را برابر گل گهر به نمایش گذاشت اما می توانست گل های بیشتری را وارد دروازه حریف کند.

صادق ورمزیار در گفت وگو با پارازیت در ارزیابی از عملکرد تیم استقلال برابر گل گهر اظهار کرد: استقلال در این دیدار دو نیمه کاملا متفاوت داشت، یک نیمه سراسر حمله داشت و تیم گل گهر را تقریبا تحت فشار قرار داده بود و یک نیمه به دنبال حفاظت از گل خود بود. در مجموع از نظر امتیازی استقلال خوب بود و نیمه اول بازی قابل قبولی را به نمایش گذاشت.

وی گفت: البته عقب نشستن و دفاع کردن چیزی جز استرس برای بازیکن، کادر فنی و هواداران استقلال به دنبال نداشت. عاقلانه امتیاز گرفت اما تنها زدن یک گل ریسک بزرگی بود که احتمال داشت هر لحظه رشته ها را پنبه کند.

ورمزیار تاکید کرد: بازیکنان ما نیمه دوم می توانستند گل های بیشتری وارد دروازه حریف کنند. این توان را در نیمه اول از استقلال دیدیم که هجومی بازی کرد. اگر نیمه دوم روند بازی همانند نیمه اول بود گل های بیشتری را می توانستیم وارد دروازه حریف کنیم. در مجموع استقلال از تک گل خود به خوبی محافظت کرد.

وی با اشاره به عملکرد خوب روزبه چشمی در این بازی، خاطرنشان کرد: وی یکی از بهترین بازیکنان استقلال در این فصل از رقابت های لیگ برتر بود.

ورمزیار خاطرنشان کرد: جا دارد به بازیکنان و کادر فنی استقلال به خاطر بازی خوبی که برابر گل گهر داشتند و 3 امتیاز بازی را گرفتند، خسته نباشید بگویم. امیدوارم استقلال با جام این فصل را به پایان برساند.

بازیکن پیشین استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا استقلال در این دیدار ضعفی هم داشت؟ گفت: هیچ ضعفی نداشت اما بهتر از این می توانست بازی کند.

ورمزیار در پایان همچنین در ارزیابی از تیم گل گهر گفت: آین تیم بازیکنان جوان و خوبی داشت که خوب فوتبال بازی کردند. هر چند نیمه اول تحت تاثیر استقلال بود اما نیمه دوم فوتبال خوب و حرفه ای ارایه داد و استقلال را تحت تاثیر قرار داد و می توانست برای استقلال دردسرساز باشد.

پایان خبر پارازیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ورمزیار: استقلال می توانست بهتر بازی کند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ورمزیار: استقلال می توانست بهتر بازی کند"، کلیک کنید.