هفته هجدهم لیگ برتر| استقلال- سپاهان، جنگ صدرنشینی و فینال لیگ در آزادی

هفته هجدهم لیگ برتر| استقلال- سپاهان، جنگ صدرنشینی و فینال لیگ در آزادی

برتری در مصاف حساس استقلال و سپاهان گام بلندی به سوی قهرمانی برای هر دو تیم خواهد بود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری پارازیت، تیم های استقلال و سپاهان در چارچوب هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال ایران ساعت 17:15 فردا در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می روند.این دیدار در شرایطی برگزار می شود که استقلال با دو بازی بیشتر نسبت به سپاهان با 36 امتیاز در صدر جدول قرار دارد و زردپوشان اصفهان با 31 امتیاز در رده سوم جای دارد. 

تنها شکست استقلال در این فصل از رقابت های لیگ برتر، در بازی رفت مقابل سپاهان در اصفهان رقم خورد و آبی پوشان در این بازی ضمن آنکه به دنبال تثبیت صدرنشینی هستند به دنبال تلافی شکست دور رفت هستند.

در سمت مقابل سپاهان که سه بازی آخر خود را در لیگ برتر با شکست پشت سر گذاشت، دو بازی اخیر خود را در لیگ به دلیل حضور در لیگ قهرمانان آسیا برگزار نکرده، زردپوشان اصفهان در مصاف با الهلال عربستان دو شکست مشابه 3 بر یک را متحمل شدند تا آخرین نماینده ایران از گردونه رقابت ها حذف شود. 

با وجود حذف از آسیا و نتایج ضعیف در سه هفته پایانی دور رفت، بدون شک سپاهان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی لیگ برتر است، اگرچه در بازی فردا ژوزه مورایس را به دلیل محرومیت لب خط ندارد و علاوه بر سرمربی این تیم، محمد کریمی کاپیتان اصفهانی ها نیز محروم است.

دو تیم تا به حال 83 بار مقابل هم صف آرایی کرده اند که سپاهان 32 و استقلال 30 بار برنده شده اند و 21 بازی هم با تساوی به پایان رسیده است. دیدار هشتاد و چهارم حکم مسابقه ای 6 امتیازی را به همراه دارد، برتری استقلال جایگاه این تیم را در صدر مستحکم می کند و پیروزی سپاهان این تیم را با توجه به دو بازی معوقه، به صدرنشینی نزدیک می کند. تساوی هم به سود پرسپولیس رده دومی خواهد بود.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هفته هجدهم لیگ برتر| استقلال- سپاهان، جنگ صدرنشینی و فینال لیگ در آزادی" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هفته هجدهم لیگ برتر| استقلال- سپاهان، جنگ صدرنشینی و فینال لیگ در آزادی"، کلیک کنید.