مسابقه غیر قانونی بدنسازی در تهران با سود میلیاردی/ مسیول برگزاری کیست؟

در شرایطی که فدراسیون بدنسازی در اطلاعیه ای اعلام کرد مسابقاتی تحت عنوان نچرال را به رسمیت نمی شناسد، شواهد و اطلاعاتی در اختیار خبرنگار پارازیت قرار گرفته است که نشان می دهد یکی از مسیولان این فدراسیون، مسیولیت برگزاری مسابقات را بر عهده داشته است!

به گزارش پارازیت، در 2 روز گذشته مسابقات بدنسازی گیمز کلاسیک نچرال با حضور صدها ورزشکار در تهران برگزار شد که با اعتراضات زیادی از سوی ورزشکاران شرکت کننده که هر کدام تا مبلغ 3 میلیون تومان برای حضور در این مسابقات پرداخت کرده بودند، همراه بود. جمعیت زیادی از شرکت کنندگان که سودی میلیاردی را نصیب برگزار کنندگان این رویداد غیرقانونی کردند و حالا پای حراست وزارت ورزش و دیگر نهادهای نظارتی به این پرونده باز شده است.

پس از این اتفاقات، فدراسیون بدنسازی رسما اعلام کرد مسابقاتی تحت عنوان نچرال زیر نظر این فدراسیون نیست و مجوزی برای برگزاری آن داده نشده است. این فدراسیون حتی اعلام کرد استفاده از لوگوی فدراسیون بدنسازی در تبلیغات این مسابقات نیز غیرقانونی بوده است.

تعدادی از ورزشکاران حاضر در این رقابت ها در گفت وگو با پارازیت، ضمن اشاره به سطح بسیار نازل برگزاری این رقابت ها در سالنی بسیار کوچک با حضور انبوه ورزشکاران، اعلام کردند: تمامی ورزشکاران مبالغی تا حداکثر 2 میلیون و 900 هزار تومان که در مجموع مبلغی میلیاردی شده است را بابت حضور در این رقابت ها به یک حساب شخصی واریز کرده اند.

رضا لک، پیشکسوت ورزش بدنسازی ایران در گفت وگو با پارازیت مدعی شد: این حساب متعلق به نزدیکان یک از مسیولان فدراسیون بدنسازی بوده است.

ورزشکاران هم چنین عنوان کردند قسمتی از مبالغ پرداخت شده مربوط به هزینه گرفتن آزمایش خون بوده اما این کار در روز وزن کشی و در آستانه مسابقات انجام شده و این اتفاق در شرایطی رخ داده که هیچکدام از آن ها برگه های جواب آزمایش خود را دریافت نکرده اند و مشخص نیست آیا نمونه های خون به آزمایشگاه ارسال شده است یا نه؟

اما مسعود روشنی، سخنگوی فدراسیون بدنسازی نیز در گفت وگو با پارازیت، با تاکید بر این که برگزاری این مسابقات با مخالفت صد درصدی فدراسیون بدنسازی و بدون مجوز این فدراسیون بوده است، اظهار کرد: ما حتی در نامه به اماکن و حراست اداره کل ورزش و جوانان تهران اعلام کردیم مجوزی بابت برگزاری این مسابقات داده نشود.

او در پاسخ به این سوال که آیا یکی از مسیولان فدراسیون، مسیولیت برگزاری این مسابقات را داشته است؟ گفت: ما نیز در جریان این موضوع هستیم اما هر فردی که در فدراسیون این مسابقات را برگزار کرده دلیلی بر این نیست که مسابقات با مجوز فدراسیون بوده باشد. در هر حال این کار یک تخلف بزرگ بوده که ورزشکاران نیز در مجموع مبالغ میلیاردی را به یک حساب شخصی واریز کرده اند که کاری کاملا اشتباه بوده است. حال که مدارکی به نفرات برتر داده شده آیا این افراد به این فکر نکردند که فدراسیون قرار نیست این احکام را امضا کند؟ این رقابت ها زیر نظر فدراسیون نبوده که بخواهد احکام نفرات برتر را امضا کند تا به رسمیت شناخته شوند.

اما نکته عجیب ماجرا این جاست که یکی از مسوولان فدراسیون بدنسازی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام از مدت ها پیش در تبلیغات برگزاری این مسابقات اعلام کرده بود این رقابت ها زیر نظر فدراسیون بدنسازی برگزار می شود!

مسابقه غیر قانونی بدنسازی در تهران با سود میلیاردی/ مسیول برگزاری کیست؟

پایان خبر پارازیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مسابقه غیر قانونی بدنسازی در تهران با سود میلیاردی/ مسیول برگزاری کیست؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مسابقه غیر قانونی بدنسازی در تهران با سود میلیاردی/ مسیول برگزاری کیست؟"، کلیک کنید.