مذاکرات آتش بس غزه یکشنبه در مصر آغاز می شود

مذاکرات آتش بس غزه یکشنبه در مصر آغاز می شود

تلویزیون مصر امروز شنبه به نقل از یک مقام بلندپایه گزارش کرد مذاکرات درباره آتش بس در نوار غزه و توقف حملات رژیم صهیونیستی فردا در قاهره از سر گرفته می شود.

به گزارش پارازیت، این مقام مسوول گفت مذاکرات جاری برای دستیابی به آتش بس در نوار غزه فردا در قاهره ادامه خواهد یافت.

به نقل از خبرگزاری آناتولی، این منبع ناشناس به «پیشرفت» در مذاکرات برای اعلام آتش بس در غزه قبل از ماه رمضان اشاره کرد و گفت: همه طرف ها در مذاکراتی که فردا آغاز می شود، شرکت خواهند کرد.

این منبع با اشاره به اینکه مصر تلاش های شدیدی برای دستیابی به توافق آتش بس قبل از ماه رمضان انجام می دهد، گفت: پیشرفت قابل ملاحظه ای در مذاکرات آتش بس وجود دارد و ما تلاش می کنیم به یک توافق عادلانه برسیم.

گفتنی است مذاکرات غیرمستقیم در تاریخ 24 فوریه سال جاری با شرکت هیات صهیونیستی به ریاست «دیوید بارنیا»، مدیر موساد، «ویلیام (بیل) برنز»، رییس سیا، «محمد بن عبدالرحمن آل ثانی» نخست وزیر قطر، «عباس کمال» رییس سازمان اطلاعات مصر و هییت حماس در پاریس، پایتخت فرانسه به پایان رسیده بود.

پایان خبر پارازیت
 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مذاکرات آتش بس غزه یکشنبه در مصر آغاز می شود" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مذاکرات آتش بس غزه یکشنبه در مصر آغاز می شود"، کلیک کنید.