مدیرکل بحران استان تهران: برگزاری انتخابات در ایمنی کامل/ خودمان باید سرنوشتمان را تعیین کنیم

مدیرکل بحران استان تهران: برگزاری انتخابات در ایمنی کامل/ خودمان باید سرنوشتمان را تعیین کنیم

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با بیان اینکه شرکت در انتخابات یک تکلیف است، گفت: باید خودمان سرنوشت کشورمان را رقم بزنیم و قرار نیست کسی از بیرون کشور بیاید و سرنوشت ما را رقم بزند.

به گزارش پارازیت، حامد یزدی پارازیت با اشاره به برگزاری انتخابات مجالس شورای اسلامی و خبرگان رهبری گفت: در ابتدا باید تشکر کنم از حماسه ای که مردم عزیز خلق کردند. مردم با همکاری وتعامل در پای صندوق های رای حاضر شدند و در تعیین سرنوشت کشورشان مشارکت کردند. 

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در دقایق آغازین رای گیری، گفت: ایشان فرمودند که که در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست؛ در نتیجه باید در کارهای خیر از یکدیگر پیشی بگیریم و یکی از کارهای خیر، همین شرکت در انتخابات است. انتخابات یک تکلیف است و ما باید خودمان سرنوشت کشورمان را رقم بزنیم و قرار نیست کسی از بیرون بیاید و سرنوشت ما را رقم بزند.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران ادامه داد: باید مردم و مسیولان همگی دست به دست هم بدهیم و مسایل و مشکلات مشکلات کشور را با انتخاب نماینده اصلح مرتفع کنیم.

یزدی پارازیت درباره ایمنی انتخابات در استان تهران نیز گفت: امنیت در کنار ایمنی و ایمنی در کنار امنیت دو مفهوم سلامت انتخابات را شکل می دهند. ما در همین راستا میز مدیریت بحران را با حضور دستگاه هایی که نقشی در سلامت انتخابات دارند، ایجاد کردیم و این میز همچنان فعال است. طبق برنامه ریزی های صورت گرفته و به منظور برگزاری هر چه باشکوه تر این حماسه سیاسی، نماینده تمامی دستگاه های خدمت رسان در این اقدام برای هماهنگی با افراد متناظر در دستگاه های خود حاضر می شوند که در صورت اعلام نیاز اضطراری در فرآیند برگزاری انتخابات استان تهران خدمات رسانی به موقع انجام شود.

وی افزود: البته خوشبختانه با برآوردهای انجام شده از سطح استان تهران، انتخابات تا به این لحظه در ایمنی کامل برگزار شده است.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با اشاره به تمدید ساعت حضور در انتخابات از سوی ستاد انتخابات وزارت کشور گفت: انتظار می رود که تا آخر امشب همچنان شاهد حضور پرشور مردم برای حضور در انتخابات باشیم و مردم عزیز و دوست داشتنی کشورمان در پای صندوق های رای حاضر شده و حماسه ای بی نظیر خلق کنند. امیدواریم که این حماسه با شادی و پیروزی ملت در پایان شب به پایان برسد.

یزدی پارازیت همچنین از رای اولی ها خواست که حتما در تعیین سرنوشت کشورشان مشارکت کنند و گفت: اگر ما مشارکت نکنیم، شاید انتخاب اصلح شکل نگیرد و آنگاه باید در محضر پروردگار و مردم پاسخگو باشیم. رای اولی ها باید در انتخابات حاضر شوند.

پایان خبر پارازیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مدیرکل بحران استان تهران: برگزاری انتخابات در ایمنی کامل/ خودمان باید سرنوشتمان را تعیین کنیم" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مدیرکل بحران استان تهران: برگزاری انتخابات در ایمنی کامل/ خودمان باید سرنوشتمان را تعیین کنیم"، کلیک کنید.