مدارس این شهرهای کشور فردا (شنبه 12 اسفند) تعطیل شدند

مدارس این شهرهای کشور فردا (شنبه 12 اسفند) تعطیل شدند

به گزارش پارازیت از رسانه ها مدارس برخی شهرهای کشور، به دلایل مختلف مانند کاهش دما یا شمارش آرای انتخابات مجلس شورای اسلامی، فردا شنبه 12 اسفند 1402 تعطیل شدند.

گیلان:

استاندار گیلان گفت: به دلیل برپایی شعب اخذ رای در بسیاری از مدارس استان و طولانی شدن فرآیند انتخابات و تمدید چند مرحله ای مدت آن، تمامی مقاطع تحصیلی استان فردا 12 اسفندماه غیرحضوری و حضور کارمندان در ادارات با 2 ساعت تاخیر شد.

سمنان:

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان گفت: فردا شنبه دوازدهم اسفند 1402 تمام مراکز آموزشی استان تعطیل است و فعالیت ادارات و دستگاه های اجرایی با 2 ساعت تاخیر آغاز می شود.

مرکزی:

استاندار مرکزی گفت: تمامی مدارس مقاطع مختلف این استان در روز شنبه (12 اسفند) تعطیل است.

آذربایجان غربی:

بر اساس اعلام رییس ستاد انتخابات آذربایجان غربی فردا، 12 اسفندماه 1402 در سراسر استان مدارسی که در آنها شعب اخذ رای مستقر هستند، تعطیل خواهد بود.

اصفهان:

رییس ستاد انتخابات استان اصفهان اعلام کرد: با توجه به تمدید ساعت رای گیری و حضور فرهنگیان در شعب انتخابات و اینکه تعداد بسیاری از شعب در مدارس قرار دارند، تمام مدارس این استان فردا شنبه تعطیل خواهد بود.

کاشان:

مدیر روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش کاشان از تعطیلی تمامی مقاطع تحصیلی کاشان و آموزش غیرحضوری دانش آموزان خبر داد.

کرمانشاه:

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه: مدارس استان کرمانشاه فردا شنبه 12 اسفند ماه در تمامی مقاطع تعطیل شد.

مازندران:

مدارس استان مازندران به این دلیل که بخش مهمی از آنها شعب اخذ رای بوده و یا بخش زیادی از معلمان نیز در ستادهای اجرایی بودند، با موافقت استاندار مازندران تعطیل است.

چهارمحال و بختیاری:

ایرنا مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت:با توجه به تمدید مهلت اخذ رای و مشارکت تعداد زیادی از فرهنگیان در برگزاری انتخابات و استفاده از مدارس استان به عنوان شعب اخذ رای بانظر مساعد استاندار فعالیت آموزشی مدارس استان غیرحضوری شد.

قزوین:

دبیر ستاد انتخابات استان قزوین گفت: تمامی مدارس نوبت صبح و بعدازظهر استان قزوین فردا /شنبه/ تعطیل خواهند بود.

بوشهر:

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: براساس تصمجله پارازیتاد انتخابات نوبت صبح مدارس تمام مقاطع تحصیلی این استان فردا ( روز شنبه ) تعطیل است.

هرمزگان:

معاون سیاسی امنیتی استانداری هرمزگان و رییس ستاد انتخابات هرمزگان اعلام کرد: بنا بر تصمیم شورای عالی آموزش، مدارس و کلاس های درس سراسر استان در روز شنبه دوازدهم اسفندماه تعطیل است.

خراسان شمالی:

استاندار خراسان شمالی گفت: فعالیت آموزشی همه مقاطع آموزشی استان در 2 نوبت صبح و عصر روز شنبه 12 اسفندماه به صورت غیر حضوری خواهد بود.

خوزستان:

رییس ستاد انتخابات خوزستان از غیرحضوری شدن تمامی مقاطع تحصیلی مدارس استان در روز شنبه خبر داد.

لرستان:

آموزش و پرورش لرستان طی اطلاعیه ای اعلام کرد: فردا (شنبه 12 اسفندماه) مدارس این استان تعطیل هستند.

همدان:

مدیرکل آموزش وپرورش استان همدان: مدارس استان همدان شنبه 12 اسفندماه در نوبت صبح غیرحضوری شد.

قم:
رییس ستاد انتخابات استان قم: تمامی مدارس استان قم در تمام مقاطع تحصیلی شنبه 12 اسفند ماه تعطیل است.

یزد:

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد گفت: همه مقاطع تحصیلی استان و همه آموزشگاهها فردا شنبه غیر حضوری و با 2 ساعت تاخیر در فضای مجازی فعالیت خواهند داشت .

ایلام:

مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام گفت: کلیه مدارس مقاطع مختلف تحصیلی این استان در نوبت صبح فردا شنبه تعطیل خواهد بود.

کردستان:

مدارس استان کردستان در تمام مقاطع تحصیلی فردا شنبه 12 اسفند با تصمیم و موافقت اسماعیل زارعی کوشا استاندار کردستان تعطیل شد.

زنجان:

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان زنجان گفت: فردا همه مدارس در هر دو شیفت تعطیل است.

سیستان و بلوچستان:

باتوجه به شرایط جوی و همچنین استقبال باشکوه مردم از شعب اخذ رای و تمدید مهلت رای گیری با تصمجله پارازیتاد بحران استان ، فعالیت تمامی مدارس سراسر استان فردا شنبه 12 اسفندماه به صورت برخط (مجازی) و از طریق شبکه شاد برگزار می شود.

گلستان:

اداره کل آموزش و پرورش گلستان در اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به اینکه عمده برگزاری انتخابات توسط فرهنگیان و در مدارس انجام می شوند، فردا شنبه 12 اسفند همه مدارس استان به صورت غیرحضوری برگزار می شود.

کرمان:

مدیر کل آموزش و پرورش کرمان: مدارس کل استان روز شنبه تعطیل هستند.

خراسان جنوبی:

با توجه به پایداری هوای سرد و افزایش بی سابقه مصرف گاز در بخش خانگی افت فشار متحمل است لذا تمامی مراکز آموزش عالی، مدارس در تمام مقاطع تحصیلی به صورت غیر حضوری خواهد بود و مابقی دستگاه های عمومی دولتی و غیر دولتی تعطیل است.

البرز:

مدارس البرز در تمام مقاطع فردا 12 اسفند غیر حضوری و کارمندان مرخصی تشویقی هستند.

فارس:

فعالیت مدارس سراسر استان فارس روز شنبه (12 اسفندماه) غیر حضوری اعلام شد

خراسان رضوی:

آموزش و پرورش خراسان رضوی: به علت برودت هوا، فردا شنبه 12 اسفند، کلیه فعالیت های آموزشی مدارس در تمام مقاطع تحصیلی در 23 شهرستان خراسان رضوی به صورت غیر حضوری می باشد.

آذربایجان شرقی:

مدارس آذربایجان شرقی به دلیل حضور تعداد زیادی از فرهنگیان در پای صندوق های رای فردا تعطیل است.

اردبیل:

با دستور استاندار مدارس استان اردبیل فردا شنبه12اسفند غیر حضوری شد.

تهران:

رییس ستاد انتخابات استان تهران علام کرد: مدارسی که شعب اخذ رای در تهران بوده، فردا تعطیل است.

مشهد:

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: تمامی فعالیتهای آموزشی همه مقاطع آموزشی شهرستان مشهد در 2 نوبت صبح و عصر روز شنبه 12 اسفند ماه به صورت غیر حضوری است و از طریق پیام رسان شاد برگزار خواهد شد.

تربت حیدریه:

مهدی ناصری، مسیول روابط عمومی فرمانداری تربت حیدریه گفت: مدارس شهرستان تربت حیدریه فردا شنبه 12 اسفند در تمامی مقاطع تحصیلی تعطیل است و فعالیت «ادارات، دستگاه های اجرایی، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان» با 2 ساعت تاخیر آغاز می شود.

233233

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مدارس این شهرهای کشور فردا (شنبه 12 اسفند) تعطیل شدند" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مدارس این شهرهای کشور فردا (شنبه 12 اسفند) تعطیل شدند"، کلیک کنید.