محکومیت اقرار فرمانده سابق سنتکام در ترور شهید سلیمانی – خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان

محکومیت اقرار فرمانده سابق سنتکام در ترور شهید سلیمانی - خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری پارازیت به نقل از مدیریت ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت امور بین الملل قوه قضاییه و ستاد حقوق بشر، کاظم غریب آبادی معاون امور بین الملل قوه قضاییه و دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران، با اشاره به اقرار مستقیم ژنرال مکنزی، فرمانده سازمان تروریستی سنتکام آمریکا در ترور شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در کتاب خاطرات خود که بخشی از آن در نشریه آتلانتیک منتشر شده است، اظهار داشت: ترامپ جنایتکار و برخی دیگر از مسیولان آمریکا پیش از این به ترور شهید سپهبد سلیمانی و همراهان ایشان اعتراف کرده اند، اما اقرار وقیحانه مکنزی به این جنایت بزرگ، چهره خبیث و پلید آمریکا و کشورهای همدست در این ترور را بیش از پیش برای افکار عمومی و بین المللی نمایان می سازد.

وی با اشاره به اینکه ترامپ، رییس جمهور وقت آمریکا، پمپیو، وزیر خارجه پیشین آمریکا و مکنزی، فرمانده پیشین سازمان تروریستی سنتکام، سه متهم اصلی پرونده در حال رسیدگی در محاکم ایران هستند، افزود: محاکمه این جنایتکاران باید هرچه سریع تر آغاز شود تا عدالت در مورد آنها اجرا شود.

مکنزی در بخشی از کتاب خاطرات خود بنام «نقطه ذوب» که به زودی منتشر می شود، به عملیات جنایتکارانه ترور سردار شهید سلیمانی نیز پرداخت.

وی در این کتاب اعتراف کرد: من به عنوان رهبر فرماندهی مرکزی آمریکا، مسیولیت مستقیم حمله ای را داشتم که در آن، ژنرال قاسم سلیمانی ترور شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "محکومیت اقرار فرمانده سابق سنتکام در ترور شهید سلیمانی – خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "محکومیت اقرار فرمانده سابق سنتکام در ترور شهید سلیمانی – خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.