لبنانی ها جنگنده اشغالگران که از ترس موشک حزب الله فرار کرد، مسخره کردند

لبنانی ها جنگنده اشغالگران که از ترس موشک حزب الله فرار کرد، مسخره کردند

منابع رسانه ای و شبکه های اجتماعی ویدیویی را از لحظه فرار جنگنده رژیم صهیونیستی از آسمان لبنان از ترس موشک های حزب الله و تمسخر این رژیم توسط لبنانی ها دست به دست کردند.

به گزارش پارازیت، منابع رسانه ای و فعالان شبکه های اجتماعی با انتشار این ویدیو گزارش دادند که نیروهای حزب الله یک موشک زمین به هوا به سمت یک جنگنده ارتش رژیم صهیونیستی پرتاب کردند.

طبق گزارش شبکه روسیا الیوم، این ویدیو نشان می دهد جنگنده رژیم صهیونیستی در حال شکستن دیوار صوتی در حریم هوایی جنوب لبنان بوده که شلیک موشک باعث شد، عقب نشینی کند.

شبکه الجزیره در این زمینه خبر داد طی چند روز اخیر این دومین بار است که حزب الله از سامانه های پدافند هوایی خود استفاده می کند.

در ویدیو منتشر شده شهروندان لبنانی پس از فرار جنگنده رژیم صهیونیستی به تمسخر این رژیم می پردازند.

این کلیپ یک جنگنده اشغالگران را در حال شکستن دیوار صوتی در حریم هوایی مناطق جنوبی نشان می داد، در حالی که مردان و نوجوانان در حال بازی فوتبال نشان داده شدند، کف و سوت می زدند و صدای یکی از آنها شنیده می شد که می گفت: «هیچی نیست. بازی کنید (به بازی ادامه دهید).»

در همین راستا، حزب الله لبنان اعلام کرد که یگان های پدافند هوایی آن چند موشک زمین به هوا به سمت یک جنگنده صهیونیستی که حریم هوایی لبنان را نقض کرده بود پرتاب کرده و آن را مجبور به عقب نشینی کردند.

از زمان آغاز جنگ غزه مرزهای لبنان و اراضی اشغالی نیز شاهد تبادل آتش میان حزب الله لبنان و ارتش رژیم صهیونیستی است. حزب الله لبنان بر توقف جنگ غزه به عنوان شرط خود برای توقف حملاتش علیه رژیم صهیونیستی تاکید کرده است.

حملات حزب الله لبنان که در حمایت از مقاومت غزه و پاسخ به حملات رژیم اشغالگر به غیرنظامیان در جنوب لبنان انجام می شود، به کابوسی برای شهرک نشینان صهیونیست تبدیل شده است که چند ماهی است از ترس، از مناطق شمال اراضی اشغالی فرار کرده اند.

به گزارش رسانه های عبری ده ها شهرک در شمال اراضی اشغالی به دلیل حملات حزب الله تخلیه شده و این مناطق شبیه شهر ارواح شده است. ساکنان شهرک های شمال می گویند کابینه نتانیاهو آن ها را به حال خودشان رها کرده است و فکری برای حل بحران مناطق شمالی نمی کند.

پایان خبر پارازیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لبنانی ها جنگنده اشغالگران که از ترس موشک حزب الله فرار کرد، مسخره کردند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لبنانی ها جنگنده اشغالگران که از ترس موشک حزب الله فرار کرد، مسخره کردند"، کلیک کنید.