قتل مرد جوان به دلیل اختلافات شخصی در شرق تهران

قتل مرد جوان به دلیل اختلافات شخصی در شرق تهران

رییس پلیس آگاهی پایتخت از بازداشت دو نفر به اتهام قتل یکی از اقوام درجه یکشان خبر داد.

به گزارش پارازیت، سردار علی ولیپور گودرزی در تشریح جزییات این پرونده گفت:  اواسط خرداد ماه امسال، کارکنان انتظامات یکی از بیمارستان های تهران از طریق تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیسی 110، مرگ مشکوک مرد جوانی بر روی تخت بخش اورژانس را به پلیس گزارش دادند که درپی آن تیمی از زبده ترین کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پای در سردخانه بیمارستان گذاشته و با جسد مردی جوان حدوداً 20ساله مواجه شدند که با ضربات چاقو به قتل رسیده بود.

وی ادامه داد: بررسی های اولیه حاکی از آن بود که مقتول در جریان درگیری در یکی از محله های شرق تهران قربانی جنایت شده است. در همین راستا نیز تیم جنایی راهی محل مورد نظر شدند و با تحقیقات میدانی متوجه شدند که مقتول به خاطر اختلاف شخصی با دو نفر از اقوام درجه یک خود درگیر شده و در جریان این نزاع، با ضربات چاقو به قتل رسیده است.

ولیپور گودرزی با بیان اینکه کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ابتدا دو مرد را دستگیر کردند، گفت: در ادامه کارآگاهان ماموریت یافتند با اقدامات اطلاعاتی تحقیقات خود را در رابطه با این جنایت ادامه دهند؛ همچنین یکی از متهمان در بازجویی های اولیه به جرم قتل اعتراف کرد.

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی، متهمان برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفتند و جسد مقتول برای معاینات دقیق تر به پزشکی قانونی منتقل شد.

پایان خبر پارازیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قتل مرد جوان به دلیل اختلافات شخصی در شرق تهران" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قتل مرد جوان به دلیل اختلافات شخصی در شرق تهران"، کلیک کنید.