عکس| دو عنوان مهم روسیه در انتظار لژیونر استقلالی

به گزارش خبرگزاری پارازیت؛ خبر بد برای هواداران استقلال در پایان فصل گذشته جدایی محمد محبی به عنوان ستاره این تیم بود و همچنان هم فقدان این بازیکن در خط هجومی طلایی پوشان اصفهانی به چشم می آید.

به نقل از ورزش سه محبی که تجربه حضور در فوتبال پرتغال را هم دارد، در روسیه توانست خیلی زود خودش را پیدا کند و در اولین سال تبدیل به یکی از مهره های کلیدی زردپوشان روستوف و لیگ برتر روسیه شد؛ تا جایی که حالا در آستانه اتمام رقابت های این فصل این مهاجم بوشهری هم در جمع 32 بازیکن برتر لیگ روسیه قرار گرفته و هم گل تماشایی او مقابل دینامو نامزد دریافت جایزه بهترین گل فوتبال روسیه در فصل جاری شده است.

2021404

محبی البته در حالی برای کسب این دو جایزه فردی نامزد شده که برای کسب عنوان بهترین بازیکن فصل لیگ برتر روسیه در رای گیری مخاطبان فوتبالی با 32 نفر رقابت دارد و در بخش بهترین گل فصل نیز 16 گلزن دیگر را به عنوان رقیب خود می بیند. محبی در اولین فصل حضورش در تیم فوتبال روستوف 22 مرتبه برای تیمش بازی کرده که شامل 17 حضور ثابت و 5 حضور تعویضی در لیگ بوده و موفق به ثبت 6 گل هم شده است. او پشت سر گولنکوف 8 گله و در کنار اوسیپنکو دومین گلزن برتر روستوف هم هست.

این رای گیری تا ساعاتی دیگر ادامه دارد و علاقمندان به فوتبال و محبی در ایران می توانند با مراجعه به https://winline-heroes.premierliga.ru/ به ستاره تیم ملی فوتبال ایران برای کسب دو عنوان فردی (بهترین بازیکن فصل و بهترین گل فصل) رای بدهند.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| دو عنوان مهم روسیه در انتظار لژیونر استقلالی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| دو عنوان مهم روسیه در انتظار لژیونر استقلالی"، کلیک کنید.