عکس| اشتباه گرفتن پیشکسوت پرسپولیس با نتانیاهو!

به گزارش خبرگزاری پارازیت؛ مدتی پیش رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس علیه رضا جباری پیشکسوت این باشگاه در دادسرای فرهنگ و رسانه با ادعای توهین به «اشخاص عادی» و «نشر اکاذیب» شکایتی را به ثبت رساند.

این شکایت پس از آن صورت گرفت که پیشکسوت محبوب سرخ ها در استوری های اینستاگرامی خود انتقاداتی را به شیوه مدیریت باشگاه وارد دانسته بود.

با این حال همان طور که پیش از این در اعتمادآنلاین خبر داده بودیم جلسه دادگاه بدون حضور رضا درویش و وکیل باشگاه پرسپولیس برگزار شد و پرونده نیز به شورای حل اختلاف فرستاده شد.

با این حال مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در کمال تعجب روی رای صادره از دادگاه اعتراض کرده و گویا قصد دارد به هر شکلی که شده پیشکسوت پرسپولیس را محکوم نماید!

عکس| اشتباه گرفتن پیشکسوت پرسپولیس با نتانیاهو!

این در حالی است که در حال حاضر پرسپولیس صدرنشین لیگ برتر است و تنها با یک برد دیگر در دیدار هفته آخر می تواند جشن قهرمانی را برپاکند. در این شرایط شاید بهتر باشد رضا درویش بیخیال این حواشی بشود و تمرکز خود را روی حفظ انسجام باشگاه بگذارد. شکایت از پیشکسوتان پرسپولیس که در نهایت هر چه بگویند از سر دلسوزی برای هواداران و موفقیت تیم محبوبشان است کمکی به بهبود شرایط نمی کند که هیچ، ممکن است باعث بروز حواشی ناخواسته اطراف تیم بشود.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| اشتباه گرفتن پیشکسوت پرسپولیس با نتانیاهو!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| اشتباه گرفتن پیشکسوت پرسپولیس با نتانیاهو!"، کلیک کنید.