صدور مجوز راه اندازی دانشکده «فضای مجازی، هوش مصنوعی و فناوری های پیشرفته» در واحد شبستر

رضاپور اعلام کرد؛

صدور مجوز راه اندازی دانشکده «فضای مجازی، هوش مصنوعی و فناوری های پیشرفته» در واحد شبستر

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر از صدور مجوز راه اندازی دانشکده «فضای مجازی، هوش مصنوعی و فناوری های پیشرفته» در این دانشگاه خبر داد.

علی رضاپور رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری پارازیت از صدور مجوز راه اندازی دانشکده فضای مجازی، هوش مصنوعی و فناوری های پیشرفته در این واحد دانشگاهی برای نخستین بار در استان آذربایجان شرقی خبر داد.

وی اضافه کرد: به منظور بهبود فرآیند آموزش و ارتقای نگرش، بینش، دانش و کارآمدی دانشجویان و متناسب سازی و تعادل بخشی به دوره های تحصیلی و حجم آموزش نظری، عملی و مهارتی و ارتقای کیفیت و کارآمدی دوره های تحصیلی وتحلیل و طراحی ربات های صنعتی، اینترنت اشیاء و اتوماسیون صنعتی مبتنی بر سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی و در راستای همگام شدن دانشگاه آزاد اسلامی با پیشرفت های علمی روز دنیا خصوصاً در حوزه فناوری های پیشرفته مانند فضای مجازی، هوش مصنوعی و فناوری های پیشرفته و همچنین تحقق اقدامات مرتبط با دانشکده های موضوعی در سند تحول و تعالی دانشگاه و با توجه به برنامه های ارایه شده توسط این واحد دانشگاهی مجوز آغاز به کار این دانشکده از سوی علی اکبری معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی در راستای مأموریت تحلیل و طراحی ربات های صنعتی، اینترنت اشیاء و اتوماسیون صنعتی صادر شد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر با بیان اینکه راه اندازی دانشکده های موضوعی فضای مجازی، هوش مصنوعی و فناوری های پیشرفته، بر سه رویکرد «علم برای هوش مصنوعی»، «هوش مصنوعی برای علم» و «هوش مصنوعی برای هوش مصنوعی» تاکید می شود، ادامه داد: یکی دیگر از ویژگی هایی که در این دانشکده پیش بینی شده، توسعه آموزش های مهارتی و دانش افزا به عنوان پشتوانه رشته های موجود دانشکده است.

رضاپور تشریح کرد: هر دانشجو پس از ورود به دانشکده فضای مجازی، هوش مصنوعی و فناوری های پیشرفته آموزش های دانشگاهی و مهارتی را همزمان طی می کند، به گونه ای که دانشجویان از همان سال نخست ورود به دانشگاه توانایی وارد شدن به بازار کار را در قالب طرح پویش یا حضور در مدارس عالی مهارتی خواهند داشت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "صدور مجوز راه اندازی دانشکده «فضای مجازی، هوش مصنوعی و فناوری های پیشرفته» در واحد شبستر" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "صدور مجوز راه اندازی دانشکده «فضای مجازی، هوش مصنوعی و فناوری های پیشرفته» در واحد شبستر"، کلیک کنید.