صحبت های سرمربی بلغارستان بعد از پیروزی برابر ایران – خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان

صحبت های سرمربی بلغارستان بعد از پیروزی برابر ایران - خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری پارازیت، لورنزو بلنجینی پس از پیروزی سه بر دو شاگردانش مقابل تیم ایران اظهار داشت: بازی خیلی سختی بود مثل تمامی بازی های لیگ ملت های والیبال. برای تیم ملی بلغارستان که بازیکنان جوان خیلی زیادی دارد، این دیدار بسیار مفید بود زیرا تجربه ای در اینگونه بازی ها ندارند.

وی با اشاره به این که هدف تیم بلغارستان باقی ماندن در این شرایط سخت است، گفت: تلاش می کنیم که ذهنیتمان تغییری نکند. امروز شروع خوبی نداشتیم به این علت که به قطر پاسور آزادی عمل زیادی دادم. در ست اول وقتی به زمین آمدیم آماده بازی نبودیم و بعد بهتر شدیم. با ذهنیت و با چیزی بیشتر تا آخر مسابقه جنگیدیم.

سرمربی تیم ملی والیبال بلغارستان تصریح کرد: بیشتر بازیکنان بلغارستان جوان هستند و باید پیوستگی را بیاموزند. بازی مقابل لهستان، آلمان و تیم هایی که قاعدتا چه از لحاظ تجربه و چه از لحاظ ترکیب بازیکنان بهتر از ما هستند، این تجربه را به همراه دارد. در یک سطح برای یک یا دو ست مقابلشان بازی کردیم و بعد متوقف می شدیم. هدفمان این است که به همان شکل باقی بمانیم و در بهترین سطح خودمان بازی کنیم. برای بردن کافی نیست؟ باشه اما بایستی انجامش بدهیم.

وی با اشاره به دیدار امروز با ایران ادامه داد: در این مسابقه در همان سطح باقی ماندیم. در ست اول اینگونه نبود. اما بعدش چهار ست این عملکرد را داشتیم. سخت بازی کردیم و در شرایط دشوار قرار گرفتیم. حتی وقتی ست چهارم را باختیم، ست پنجم را با ذهنیت خوبی شروع کردیم که باعث پیروزی شد.

بلنجینی تاکید کرد که تیم ایران بازیکنان خیلی مهمی دارد و این موضوع برای والیبال ایران و جهان مهم است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "صحبت های سرمربی بلغارستان بعد از پیروزی برابر ایران – خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "صحبت های سرمربی بلغارستان بعد از پیروزی برابر ایران – خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.