«شهید رییسی» خودش را وقف نظام و مردم کرد – خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان

«شهید رییسی» خودش را وقف نظام و مردم کرد - خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار پارازیت، سردار احمد رضا پور دستان عصر دوشنبه در مراسم یادواره شهدای رحیم آباد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان اظهار کرد: این ثمره روح بزرگ است که انسان برای دفاع از اعتقاداتش سینه خود را سپر موج گلوله و جان خود را فدا می کند تا دین و قرآن ماندگار باشد.

وی با اشاره به اینکه شهدای ما درس گرفته مکتب امام حسین (ع) هستند، افزود: امروز این اقتدار، عزت و سربلندی که نظام جمهوری اسلامی ایران دارد و به عنوان یک ابر قدرت در منطقه مطرح است به برکت خون همین شهدا است.

رییس مرکز مطالعات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی اضافه کرد: شهدا در معرکه ها حاضر شدند و جان خود را فدا کردند سوختند تا راه را روشن کنند و به بیراهه نرویم زیرا خون دمیده شده شهید در جامعه با خود نشاط شادابی در جامعه به حرکت در می آورد.

وی با اشاره به اینکه در فرهنگ دینی ما شهادت کشته شدن نیست بلکه نوعی از زندگی و از عسل شیرین تر است که جوانان را مشتاقانه به سمت خود هدایت می کند، تصریح کرد: شهدای خدمت چنین فرهنگی داشتند و دشمن از فرهنگ شهادت هراسان است.

رییس مرکز مطالعات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی بیان کرد: شهید رییسی خود را وقف نظام و مردم کرد و لحظه ای را برای خدمتگزاری به مردم را ازدست نداد و کابینه اش را نیز در این مسیر هدایت می کرد.

امیر سرتیپ پور دستان با اشاره به دشمنی و تخریب دشمنان با شهید رییسی گفت: این شهید یکی از روسای جمهوری بود که صد در صد در مسیر تدابیر و رهنمودهای مقام معظم رهبری حرکت می کرد.

پور دستان گفت: پرچم اسلام هیچ وقت روی زمین نخواهد ماند و پرچمداری دیگری با قدرت و استحکام بیشتر این پرچم را بلند خواهد کرد و به حرکت خودش ادامه خواهد داد.

وی با بیان اینکه در سال 80 آمریکا با همراهی 30 کشور دیگر تصمیم حمله به ایران را داشت اما این کار نکرد گفت: دشمن می دانست این کشور رهبری هوشمند خردمند و دشمن شناس و یک مردمی متدین ولایتمدار دارد که پشت سر رهبر ایستاده اند.

وی ادامه داد: آمریکا وقتی این مولفه و ظرفیت در کشور ما دید به سمت افغانستان رفت و این کشور را اشغال کرد و یک فضایی ایجاد کرد تا بتواند به ایران حمله کند اما این موقعیت برای آمریکا ایجاد نشد بعد دو سال کشور عراق را اشغال کرد این عظمت رهبری بود که نتوانستند به کشور حمله کند

رییس مرکز مطالعات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی تصریح کرد: آمریکا داعش را به وجود آورد تا یک جنگ بین سنی و شیعه صورت گیرد که با هوشیاری رهبر انقلاب این توطیه خوب تشخیص داده شد و سردار سلیمانی با تشکیل بسیج در عراق سوریه توانست در مقابل دشمن بایستد و به همت مدافعین حرم و تدبیر رهبر انقلاب داعش شکست خورد.

رییس مرکز مطالعات و تحقیقات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران، مایوس کردن مردم از نظام اسلامی ایران را مهمترین هدف دشمن در جنگ نرم عنوان کرد و گفت: دشمن، به دنبال آن است که مردم را نسبت به انقلاب بدبین کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«شهید رییسی» خودش را وقف نظام و مردم کرد – خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«شهید رییسی» خودش را وقف نظام و مردم کرد – خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.