شهرک «مرگلیوت» سربازان صهیونیست را طرد و رابطه خود با تل آویو را قطع کرد

شهرک «مرگلیوت» سربازان صهیونیست را طرد و رابطه خود با تل آویو را قطع کرد

رییس شهرک «مرگلیوت» واقع در شمال فلسطین اشغالی اعلام کرد که مقامات این شهرک صهیونیست نشین تصمیمی مبنی بر قطع روابط با کابینه رژیم صهیونیستی و طرد همه سربازان از این شهرک گرفته اند.

به گزارش پارازیت، مقامات شهرک «مرگلیوت» واقع در شمال فلسطین اشغالی در مرزهای با لبنان، اعلام کردند: ارتش باید نیروهای خود را از این شهرک خارج کند؛ ما نیازی به حفاظت دولت اسراییل نداریم که با تصمیم گیری های خود، شهرک ها را ویران می کند.

براساس آنچه رسانه های صهیونیستی گزارش دادند ایتان داویدی، رییس شهرک مرگلیوت خاطرنشان کرد که مقامات این شهرک تصمیم به قطع روابط با تل آویو و طرد تمامی سربازان از مرگلیوت گرفته اند.

داویدی همچنین تصریح کرد اتاق عملیات نظامی در این شهرک بسته خواهد شد و هیچکس از جمله سربازان و افسران ارتش قادر به ورود به این شهرک نخواهند بود.

وی تاکید کرد: شهرک مرگلیوت به حمایت و حفاظت در برابر حزب الله نیازی ندارد بلکه ما باید از خود در برابر دولت اسراییل محافظت کنیم که با تصمیم گیری های خود این شهرک را به سمت نابودی می کشاند.

داویدی در ادامه افزود: این شهرک به صورت مستقیم از تصمیم دولت و وزارت کشاورزی متضرر شده و این آسیب بزرگتر از موشک های ضد زره حزب الله است.

این در حالیست که رسانه های عبری زبان از نارضایتی مقامات شهرک های شمالی نسبت به بی توجهی کابینه رژیم صهیونیستی به جنگ هشت ماهه در مرزهای با لبنان خبر داده اند.

در همین رابطه، روزنامه عبری زبان «یدیعوت آحارونوت» نوشت، آواره شدن ده ها هزار شهرک نشین از شمال فلسطین اشغالی «نشان دهنده عجز و ناتوانی اسراییل برای نسل های آتی» است و این امر، موضوعی «شرم آور» است.

پایان خبر پارازیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شهرک «مرگلیوت» سربازان صهیونیست را طرد و رابطه خود با تل آویو را قطع کرد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شهرک «مرگلیوت» سربازان صهیونیست را طرد و رابطه خود با تل آویو را قطع کرد"، کلیک کنید.