رییس ستاد انتخابات تهران: در تهران 3826 شعبه اخذ رای میزبان مردم هستند

رییس ستاد انتخابات تهران: در تهران 3826 شعبه اخذ رای میزبان مردم هستند

رییس ستاد انتخابات تهران با اشاره به اقدامات انجام شده از سوی فرمانداری تهران در زمینه برگزاری انتخابات روز 11 اسفند عنوان کرد: در تهران 3826 شعبه اخذ رای میزبان مردم هستند و در مجموع در حوزه های انتخابیه تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس 5 هزار شعبه اخذ رای پیش بینی شده است.

به گزارش گروه سیاست و جهان خبرگزاری علم و فناوری پارازیت؛ حامد شایان صبح سه شنبه 8 اسفند 1402 در نخستین اجتماع نامزدهای حوزه انتخابیه تهران که در سالن همایش های برج میلاد برگزار شد، گفت: تقریباً 2 سال است که برای برگزاری انتخابات 11 اسفند در تهران مشغول به کار هستیم و نزدیک به 40 هزار نفر در حوزه اجرا با ما همکاری دارند.

وی اظهار کرد: سازوکاری که در این دوره برای اجرای بهتر و تحقق راهبردهای انتخاباتی ابلاغی رهبری مبنی بر رقابت، مشارکت، امنیت و سلامت انتخابات است سعی کردیم در این دوره به بهترین نحو ممکن انجام شود. ما تا آخرین لحظه ای که باید از رای مردم شریف صیانت کنیم، در فرمانداری در خدمت مردم خواهیم بود و همه هدف ما تحقق قانون انتخابات و آیین نامه های ابلاغی است.

معاون سیاسی فرماندار تهران با اشاره به امکان معرفی نماینده از سوی داوطلبان انتخابات مجلس جهت حضور در حوزه های اخذ رای عنوان کرد: نامزدهای انتخابات می توانند به ازای هر 50 صندوق، یک نماینده را در حوزه های اخذ رای معرفی کنند. در تهران 3826 شعبه اخذ رای میزبان مردم هستند و در  مجموع در حوزه های انتخابیه تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس  5 هزار شعبه اخذ رای پیش بینی شده است و انشاءالله بعد از پایان انتخابات همه نامزدهای انتخاباتی خواهند دید که انتخابات به بهترین شکل انجام شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رییس ستاد انتخابات تهران: در تهران 3826 شعبه اخذ رای میزبان مردم هستند" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رییس ستاد انتخابات تهران: در تهران 3826 شعبه اخذ رای میزبان مردم هستند"، کلیک کنید.