ریال مادرید به «ومبلی» رسید/ «نویر» قاتل بایرن مونیخ شد – خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار پارازیت، تیم های فوتبال ریال مادرید و بایرن مونیخ در دور برگشت مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا شامگاه چهارشنبه از ساعت 22:30 به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با نتیجه 2 بر یک به سود ریال مادرید به پایان رسید.

دو قدرت فوتبال اروپا در این دیدار در حالی رو در روی هم قرار گرفتند که دیدار رفت در آلمان با تساوی 2 به 2 به پایان رسید و در این مسابقه اندیشه های توماس توخل سرمربی بایرن مونیخ حاکی از آن بود که این تیم برای دفاع از دروازه پا به میدان گذاشته است و قصد داشتند با بهره گیری از شم بالای گلزنی هری کین بتوانند از ضدحملات و تک موقعیت هایی که به دست می آورند نهایت استفاده را ببرند.

اما در سوی مقابل، کارلو آنچلوتی شاگردانش را با سیستمی هجومی به میدان فرستاد تا با استفاده از ستاره هایی چون بلینگهام، وینیسیوس جونیور و رودیگو بتوانند در همان نیمه اول کار را تمام کنند و از حریف خود پیش بیفتند.

اما این اتفاق رخ نداد و ریالی ها به واسطه دفاع منسجم بایرن و درخشش مانویل نویر در گلزنی ناکام بودند و نیمه اول با تساوی بردون گل به پایان رسید.

ریال مادرید به «ومبلی» رسید/ «نویر» قاتل بایرن مونیخ شد

در نیمه دوم باز هم بازیکنان ریال مادرید صاحب توپ و میدان بودند اما این مانویل نویر بود که یک تنه برابر آنها مقاومت کرد و در چند نوبت مانع از فرو ریختن دروازه تیمش شد.

تا اینکه در دقیقه 69 مقاومت بایرنی ها جواب داد و پس از آنکه توانستند دروازه را بسته نگه دارند در یک ضد حمله «آلفونسو دیویس» در پشت محوطه جریمه ریال صاحب توپ شد و با یک حرکت و ضربه تماشایی موفق شد گل اول بازی را برای بایرن مونیخ به ثمر برساند.

اما در دقیقه 88 عجیب ترین اتفاق بازی رقم خورد. مانویل نویر که در طول بازی درخشان عمل کرده بود قصد داشت با پرتاب دست توپ را به بازیکن خودی برساند اما اشتباه او موجب شد پرتاب او در میانه های میدان قطع شود و ریالی ها صاحب توپ شدند و وینیسیوس شوت قدرتمندی را روانه دروازه نویر کرد تا این دروازه بان با دفع اشتباه و ناقص، باعث شود در محوطه شش قدم «خوسلو» صاحب توپ شود و دروازه بایرن را باز کند.

این پایان کار نبود و در دقیقه 2+90 یک بار «خوسلو» توانست با پاس دقیق وینیسیوس دروازه نویر را باز کند تا به این ترتیب این دیدار با نتیجه 2 بر یک به سود کهکشانی ها به پایان برسد و ریال مادرید در مجموع 2 دیدار رفت و برگشت با نتیجه 4 بر 3 به برتری برسد و راهی دیدار نهایی شود.

در دیگر دیدار این مرحله هم شامگاه گذشته دورتموند موفق شد پاری سن ژرمن را از پیش رو بردارد تا دیدار نهایی لیگ قهرمانان اروپا بین 2 تیم ریال مادرید و دورتموند در ورزشگاه ومبلی لندن برگزار شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ریال مادرید به «ومبلی» رسید/ «نویر» قاتل بایرن مونیخ شد – خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ریال مادرید به «ومبلی» رسید/ «نویر» قاتل بایرن مونیخ شد – خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.