روایت «هنر رضوی» از قاب مجله هنری بوم

از شبکه دو سیما روی آنتن می رود؛

روایت «هنر رضوی» از قاب مجله هنری بوم

جدیدترین قسمت از مجله هنری بوم به میزبانی حامد مهربانی سه شنبه اول خرداد ماه حوالی ساعت 23:30 روانه آنتن شبکه دو سیما می شود.

به گزارش  گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری پارازیت،مجله هنری «بوم» که روایتگر رویداد های دنیای هنر در قالب برنامه ای تماشایی است، در این هفته راویتی شنیدنی از هنر رضوی دارد… عشق به امام رضا (ع) قرن هاست که کانون جوشش هنر در ایران است و روایت دیروز و امروز هنر ایرانی بدون او ناممکن. بوم این هفته به سراغ آثار دیدنی الهام گرفته از این عشق بی پایان می رود … از نگارگری های استاد فرشچیان تا مردمی ترین قالب هنری و عکس حرم بارگاهی.

«مجله هنری بوم» به تهیه کنندگی احمدرضا بلیغ و احمدرضا زارعی، کارگردانی کیانوش الطافی، سردبیری محسن صفایی فرد و به همت گروه اجتماعی اقتصادی شبکه دو در مرکز هنری رسانه ای سلوک تهیه و تولید شده است، سه شنبه اول خرداد ماه حوالی ساعت 23:30 روانه آنتن شبکه دو می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "روایت «هنر رضوی» از قاب مجله هنری بوم" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "روایت «هنر رضوی» از قاب مجله هنری بوم"، کلیک کنید.