روایت موتورسوارانی که به بالگرد رییس جمهور رسیدند

روایت موتورسوارانی که به بالگرد رییس جمهور رسیدند

آفتاب نیوز :

سیامک امیر خیزی رییس هیات موتورسواری واتومیبل رانی آذربایجان شرقی درباره عملیات جست و جو برای بالگرد رییس جمهور، ضمن عرض تسلیت به مناسبت این حادثه دردناک، گفت: بعد از اعلام رییس فدراسیون و پیگیری اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی، با کمک گرفتن از ورزشکاران پنج شهرستان نزدیک ارسباران عملیات امداد و جست و جو برای یافتن محل بالگرد رییس جمهور آغاز شد. 75 ورزشکار در قالب تیم های آفرود و اندرو از شهرستان های اهر، کلیبر و هریس با اجازه نیروی انتظامی وارد منطقه شدند.

رییس هیات موتورسواری واتومیبلرانی آذربایجان شرقی ادامه داد: برخی از روستاییان و محلی ها هلی کوپتر را دیده بودند و با کمک راهنمایان حرکت به سمت مناطقی که احتمال یافتن بالگرد می رفت را آغاز کردیم.

وی گفت: دید کم و بارش باران و شیب های تند و گل و لای عملاً کار را بسیار مشکل می کرد و در نهایت هم بچه های تیم اندرو توانستند به بالای سر هلی کوپتر برسند.

رییس هیات موتورسواری و اتومیبل رانی استان آذربایجان شرقی ادامه داد: بالگرد در برخورد با زمین منفجر شده بود پیکر های برخی از شهدا در کنار بالگرد سوخته بود و تنها پیکر حضرت آیت الله آل هاشم در فاصله حدود صد متری بالگرد بود که با تماس ایشان و مشخصاتی که آن شهید عزیز دادند راهنمایان محلی ارزیابی دقیق پیدا کردند و به پیدا شدن محل بالگرد کمک کرد.

امیر خیزی گفت: فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی و هیات های آن به کمک ورزشکاران خود در تمامی بلایای طبیعی همراه و کنار مردم هستند و آموزش های مختلفی را برای امداد و نجات توسط فدراسیون و هیات دیده اند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "روایت موتورسوارانی که به بالگرد رییس جمهور رسیدند" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "روایت موتورسوارانی که به بالگرد رییس جمهور رسیدند"، کلیک کنید.