رقابت 700 کاندیدا برای ورود به مجلس یازدهم در اصفهان

رقابت 700 کاندیدا برای ورود به مجلس یازدهم در اصفهان

به گزارش پارازیت از اصفهان، محمدرضا جان نثاری اظهار کرد: فرایند انتخابات با قوت و بر اساس مُر قانون در استان دنبال شده است و فرمانداران و هیات های اجرایی نیز همه وظایف خود را بخوبی انجام داده اند.

وی با اشاره به اینکه در انتخابات 11 اسفند چهار راهبرد محوری رهبر معظم انقلاب شامل «مشارکت، امنیت، سلامت و رقابت انتخاباتی» را دنبال می کنیم، افزود: هیچ موضوع دیگری در انتخابات پیش رو مهم نیست مگراینکه این راهبردها را بهطور دقیق اجرا کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان با اشاره به برقراری امنیت در استان گفت: مسایلی مانند اینکه برخی گروه ها و احزاب با یکدیگر رفتار تُند داشته باشند، خاصیت انتخابات است؛ با وجود این کوشیده ایم از بروز تنش ها جلوگیری کنیم و چنین مسایلی امنیتی نشود.

تلاش دشمن برای مخدوش کردن انتخابات

وی با اشاره به تلاش دشمن برای مخدوش کردن انتخابات تاکید کرد: دشمن در این زمینه تخریب، تحریک قومی، نزاع و دیگر شیوه ها را درپیش گرفت و هر کاری که توانست انجام داد و به تازگی نیز به کارهای زشتی مثل قطع لوله انتقال گاز مردم در ایام سرد زمستان متوسل شد.

جان نثاری تصریح کرد: دشمن با مردم ما عناد دارد زیرا آنها به دستورات ضدانقلاب و بیگانگان توجه ندارند و دشمنان از اینکه می بینند ملت ما در راهپیمایی 22 بهمن باشکوه و حضور حداکثری شرکت می کند و در جشن های اعیاد شعبانیه با نشاط است، عصبانی هستند.

رییس ستاد انتخابات استان اصفهان تصریح کرد: در جشن سیاسی بزرگ 11 اسفند بایستی بیشتر هوشیار باشیم هرچند حوزه امنیتی، اطلاعاتی و سایبری ما نیز تمام تهدیدهای دشمن را خنثی خواهد کرد.

وی با بیان اینکه باید مراقب بود از ناحیه دشمن ضربه ای وارد نشود، گفت: همه انتخابات گذشته سالم بوده است و انتخابات پیش رو نیز به سلامت برگزار می شود و این بار برای حفظ صحت انتخابات، تمام فرایندهای اجرا شده به استحضار مردم رسیده است.

وی با اشاره به راهبرد رقابت در برگزاری انتخابات پیش رو خاطرنشان کرد: در حوزه رقابت، مطالبی مطرح می شود که بیشتر جنجال است در حالی که آمار موجود به وضوح گویای جو رقابت انتخاباتی است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان ادامه داد: مجموع آمار نامزدهای این دوره بی نظیر است به طوری که در انتخابات مجلس دوره یازدهم نزدیک به 291 کاندیدا در استان تایید صلاحیت شدند و تا پایان حضور داشتند اما در این دوره بیش از 700 نفر در صحنه رقابت انتخاباتی استان حضور دارند.

جان نثاری از مدیران دستگاه های اجرایی استان خواست که در فرصت باقی مانده با استفاده از نفوذ خود، افراد را به مشارکت همگانی در دو انتخابات مجلس و خبرگان رهبری دعوت کنند.

رییس ستاد انتخابات اصفهان با قدردانی از دستگاه های اجرایی برای کمک به امر انتخابات افزود: همچنان از مدیران تقاضا می شود چنانچه در روز برگزاری انتخابات از آنها درخواست کمک برای تامین نیرو و مکان و تجهیزات صورت گرفت، مساعدت خود را مضاعف کنند تا روند اجرای انتخابات با مشکلی مواجه نشود.

معاون استاندار اصفهان خطاب به مدیران استان تصریح کرد: در آرام نگه داشتن فضا بکوشید و از هر موضوعی که ممکن است فضا را ناآرام کند جلوگیری کنید.

وی در عین حال تاکید کرد: مدیران ادارات توجه داشته باشند که در راستای حفظ سلامت انتخابات، له یا علیه نامزدی موضع گیری نکنند؛البته استان اصفهان تاکنون از این امر مُبرا بوده است اما با این وجود درخواست می کنم تا پایان انتخابات نیز این رفتار حفظ شود تا شایبه ای ایجاد نشود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رقابت 700 کاندیدا برای ورود به مجلس یازدهم در اصفهان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رقابت 700 کاندیدا برای ورود به مجلس یازدهم در اصفهان"، کلیک کنید.