رقابت برانکو و کی روش برای نیمکت تیم آسیایی

رقابت برانکو و کی روش برای نیمکت تیم آسیایی

به گزارش خبرگزاری پارازیت؛ فدراسیون فوتبال چین چند روز بعد از سال نوی چینی، از سرمربی جدید خود رونمایی کرد تا مشخص شود برانکو ایوانکوویچ، هدایت این تیم را در مقدماتی جام جهانی برعهده خواهد داشت.

به گزارش ورزش سه، وبسایت تیتان اسپورت، در گزارشی جالب، به انتخاب سرمربی چین پرداخته و نوشته: «جدا از برانکو ایوانکوویچ، CFA با کارلوس کی روش نیز در تماس بود. سرمربی پرتغالی به دلیل قیمت از لیست آرزوهای CFA کنار گذاشته شد.»

در ادامه این گزارش آمده است: «کارلوس کی روش سالانه 2 میلیون یورو درخواست کرد و کل کادر او ممکن بود بیش از 3 میلیون یورو در سال هزینه داشته باشد. قیمت بیش از حد برای CFA.»

این وبسایت همچنین مدعی شده که برانکو کار با دستمزد یک میلیون یورویی را پذیرفته و دستیاران او هم کمتر از 500 هزار یورو دریافتی خواهند داشت تا به این شکل آنها شانس رقابت در جام جهانی 2026 آمریکا را به دست بیاورند.

تیتان اسپورت با اشاره به شرایط مطلوب نوشت: «در مقایسه با دیگر افراد مورد علاقه مانند کارلوس کی روش، کاسمین اولارویو و چوی کانگ هی، انتظارات نسبتاً پایین برانکو ایوانکوویچ در قیمت و نگرش بالای همکاری با CFA از دلایل اصلی برنده شدن او در مناقصه سرمربی تیم ملی چین است.»

در این گزارش با اشاره به حضور برانکو آمده است: «اندکی پس از امضای قرارداد، سرمربی کروات شنبه گذشته در ورزشگاه هونگکو به تماشای سوپرلیگ چین نشست. این مربی 69 ساله برای مسایل ویزا به کرواسی بازگشته است و به زودی برای کمپ آموزشی به چین خواهد آمد.»

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رقابت برانکو و کی روش برای نیمکت تیم آسیایی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رقابت برانکو و کی روش برای نیمکت تیم آسیایی"، کلیک کنید.