رقابتی برای انتخاب درست با بازی «آقا/ خانم وزیر»

رقابتی برای انتخاب درست با بازی «آقا خانم وزیر»

بنیاد ملی بازی های رایانه ای همزمان با برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی مسابقه «آقا/خانم وزیر» را براساس بازی «آقا/ خانم وزیر» برگزار می کند.

به گزارش خبرگزاری علم وفناوری پارازیت، بازی «آقا/ خانم وزیر» یک بازی موبایلی در سبک استراتژی-مدیریتی است که توسط تیم «پردازش گستر ایلیا» ساخته شده است. در این بازی، بازیکن در نقش وزیر امور خارجه ایران قرار می گیرد. او باید با استفاده از داد و ستد و همچنین ایجاد و استفاده از روابط سیاسی با سایر کشورها، نیاز ها و انتظارات کشور را برآورده کند.

از آنجایی که محور اصلی این بازی درباره موضوع انتخابات است و در آخرین به روزرسانی بازی امکان شرکت در رویداد نیز به بازی اضافه شده، بنیاد ملی بازی های رایانه ای با هدف تشویق به شرکت در انتخابات، مسابقه ای آنلاین در بستر این بازی برگزار می کند.

علاقه مندان به شرکت در این مسابقه آنلاین تا 10 اسفند ماه فرصت دارند از طریق سکوی برگزاری مسابقات بنیاد ملی بازی های رایانه ای به نشانی baazico.ir برای ثبت نام و شرکت در این مسابقه اقدام کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رقابتی برای انتخاب درست با بازی «آقا/ خانم وزیر»" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رقابتی برای انتخاب درست با بازی «آقا/ خانم وزیر»"، کلیک کنید.