رصد جدی فضای مجازی استان سمنان در ایام انتخابات – خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان

رصد جدی فضای مجازی استان سمنان در ایام انتخابات - خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان

حجت الاسلام محمد صادق اکبری در گفت‌وگو با خبرنگار پارازیت، با بیان اینکه فضای مجازی در انتخابات اخیر نقش بسیار مهمی را ایفا کرده است، تاکید کرد: لازم است که فضای مجازی دقیق مورد رصد قرار بگیرد تا بتوانیم با بروز تخلفات در این فضا نیز مانند فضای حقیقی برخورد کنیم.

وی به خصوص به طرفداران نامزدها و اعضای ستادهای آن‌ها در استان سمنان تذکر داد و افزود: هم پلیس فتا و هم اداره کل اطلاعات و هم سازمان اطلاعات سپاه و دیگر عضو جامعه اطلاعاتی استان به صورت دقیق فضای مجازی را رصد خواهند کرد.

رئیس کل دادگستری استان سمنان با بیان اینکه این رصدها با این هدف صورت می‌گیرد که در فضای مجازی مانند فضای حقیقی بد اخلاقی رواج پیدا نکند، تاکید کرد: نا امن کردن جامعه و برهم خوردن روان جامعه نباید شکل گیرد.

اکبری با بیان اینکه تبلیغات انتخاباتی خیلی اهمیت دارد و نامزدها و طرفداران آن‌ها می‌بایست کمال دقت را داشته باشند، تاکید کرد: در فرایند انتخاباتی چنانچه پس از تذکرات و هشدارهای دستگاه‌های نظارتی افرادی بر خلاف قانون و اخلاق عمل کرده و با تخریب توهین و شایعه پراکنی و نشر اکاذیب بخواهند فضا را ملتهب و اذهان را مشوش کنند قطعاً با برخورد قانونی دادستان‌ها و سایر دستگاه‌های ذی ربط مواجه می‌شوند.

وی افزود: موضع دستگاه قضائی استان سمنان در ایام انتخابات مقابله جدی با تخریب و توهین و نشر اکاذیب در سراسر استان است برای این منظور همچنین جلسه ستاد پیشگیری از وقوع جرم با حضور ضابطان برگزار و مسائل مرتبط با انتخابات مورد بحث قرار گرفته است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رصد جدی فضای مجازی استان سمنان در ایام انتخابات – خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رصد جدی فضای مجازی استان سمنان در ایام انتخابات – خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.