رصد تبلیغات انتخاباتی خارج از مهلت قانونی در فضای مجازی

رصد تبلیغات انتخاباتی خارج از مهلت قانونی در فضای مجازی

تبلیغات نامزد‌های انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در ساعت ۸ صبح امروز (پنجشنبه، ۷ تیرماه) به پایان رسید و هر گونه فعالیت تبلیغاتی پس از آن در فضای مجازی ممنوع است.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگ و جمعه خبرگزاری علم و فناوری پارازیت، رئیس پلیس فتا فراجا گفت: براساس اعلام ستاد انتخابات کشور؛ تبلیغات نامزدهای انتخابات از ۸ صبح امروز ممنوع است و عدم فعالیت ستادهای انتخاباتی در فضای سایبری رصد می‌شود.

سردار وحید مجید اظهارکرد: چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در ساعت ۸صبح روز پنجشنبه هفتم تیرماه سال ۱۴۰۳ به پایان رسید و هر گونه فعالیت تبلیغاتی پس از آن در فضای سایبر ممنوع است.

وی افزود: بر اساس اعلام ستاد انتخابات کشور مبنی بر پایان تبلیغات نامزد‌های انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، رصد هر گونه فعالیت‌های مرتبط با موضوع در فضای سایبر توسط پلیس فتا در حال اجرا است.

رئیس پلیس فتا فراجا بیان داشت: رصد هرگونه تبلیغات ستاد‌های انتخاباتی کاندیدا‌های انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در فضای مجازی برابر دستورالعمل مورد اشاره از ساعت ۸ صبح امروز تا پایان مراحل رای گیری در کارگروه‌های ویژه عملیاتی در سراسر کشور در جریان بوده و در صورت مشاهده موارد تخلفاتی موضوع به دستگاه‌های ذی صلاح اعلام خواهد شد.

انتخابات چهارمین دوره ریاست جمهوری،جمعه هشتم تیر در سراسر کشور و نمایندگی‌های ایران در سایر کشور‌ها برگزار می‌شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رصد تبلیغات انتخاباتی خارج از مهلت قانونی در فضای مجازی" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رصد تبلیغات انتخاباتی خارج از مهلت قانونی در فضای مجازی"، کلیک کنید.