رشد تجارت غیرنفتی امارات، حرکت لاک پشتی را در پیش گرفت

رشد تجارت غیرنفتی امارات، حرکت لاک پشتی را در پیش گرفت

نظرسنجی نشان داد محدودیت های ظرفیت و قدرت تولید بر فعالیت های تجاری غیرنفتی در امارات متحده عربی در ماه می تاثیر گذاشته است و رشد تولید در کمترین میزان خود در 16 ماه گذشته بوده است.

به گزارش پارازیت، شاخص مدیران خرید نشان می دهد که رشد تجارت غیرنفتی امارات در ماه می کندتر است. شاخص مدیران خرید امارات متحده عربی با تعدیل فصلی S&P Global در ماه می به 55.3 رسید که نسبت به ماه آوریل که کمترین میزان از آگوست سال گذشته بود تغییری نداشت. زیرشاخص تولید در ماه می از 63.2 در ماه قبل به 60.8 کاهش یافت که کندترین نرخ رشد آن از ژانویه 2023 است.

رشد فروش جدید در ماه می افزایش یافت و زیرشاخص سفارش های جدید از 56 در آوریل به 58.7 رسید، اما این افزایش دومین روند ضعیف رشد از آگوست سال گذشته بود.

در حالی که شتاب تقاضا پس از اختلال در سیل آوریل بهبود یافت، برخی از پاسخ دهندگان گزارش کردند که حجم فروش به کندی بهبود می یابد، در حالی که به دلیل محدودیت های ظرفیت و قدرت تولید، حجم کارهای عقب مانده با سریع ترین سرعت از زمان شروع نظرسنجی در سال 2009 افزایش یافته است.

بر اساس گزارش رویترز، دیوید اوون، اقتصاددان ارشد در S&P Global Market Intelligence اعلام کرد یافته ها نشان می دهد که شرکت ها باید کارهای زیادی را انجام دهند تا از حجم کاری خود استفاده کنند.

وی افزود با وجود تقاضای قوی، شرکت ها باید در موقعیت خوبی برای از سرگیری رشد قوی خود پس از بازیابی ظرفیت باشند. خوش بینی در میان پاسخ دهندگان نسبت به تولیدات آتی علیرغم کاهش سرعت رشد فعالیت، به طور کلی خوش بینانه بود که با ثبات شرایط اقتصادی و فروش بالاتر حمایت می شد.

پایان خبر پارازیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رشد تجارت غیرنفتی امارات، حرکت لاک پشتی را در پیش گرفت" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رشد تجارت غیرنفتی امارات، حرکت لاک پشتی را در پیش گرفت"، کلیک کنید.