رادان: پلیس در امنیت ملی اثرگذار است

رادان: پلیس در امنیت ملی اثرگذار است

فرمانده فراجا با تاکید بر اینکه پلیس در سطح امنیت عمومی مسیول و از ارکان امنیت داخلی است، گفت: از طرفی پلیس در امنیت ملی نیز اثرگذار است و با توجه به اینکه با سطوح امنیت در ابعاد عمومی، داخلی، ملی و حتی بعضا فراملی، سروکار دارد، از رکن های رکین امنیت است.

به گزارش پارازیت، سردار احمدرضا رادان در بیست و ششمین گردهمایی معاونین فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان های سراسر کشور که پیش از ظهر امروز در ستاد فراجا برگزار شد، گفت: خوشحالم که توفیق رفیق شد تا در جمع شما خوبان باشم؛ صمیمانه از همه تلاش ها، فعالیت ها و اقدامات شایسته و بایسته ای که در ماموریت ها انجام می دهید و بنده شاهد و گواه فعالیت های خوب و هوشمندانه یکایک شما عزیزان هستم، قدردانی می کنم.

وی در ادامه با تبیین نقش و کارکرد پلیس در سطوح مختلف امنیت گفت: پلیس در سطح امنیت عمومی مسیول و از ارکان، امنیت داخلی است و از طرفی در امنیت ملی نیز اثرگذار است؛ پلیس با سطوح امنیت در ابعاد عمومی، داخلی ، ملی و حتی بعضا فراملی، سروکار دارد و از رکن های رکین امنیت است.

 فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره به مسیولیت و اثرگذاری  پلیس در امنیت، بر نقش سیاست گذاری و کارگزاری پلیس به منظور تصمیم سازی و تدبیرسازی تاکید کرد و گفت: مداخله گری درست و به موقع در موضوعات و رویدادهای اجتماعی امری است که باید انجام شود.

رادان ماموریت معاونت فرهنگی و اجتماعی فراجا را خطیر، حساس، پیچیده و متنوع توصیف کرد و گفت: جنس نقش و کارکرد معاونت فرهنگی و اجتماعی فراجا باید  از جنس  و نوع سیاست گذاری توام با اثرگذاری باشد؛ در واقع در مسایل اجتماعی، بایدها و نبایدها باید به موقع، دیده و تبیین شود و باید در این روندها و رویدادها، از ابزار هنر، قلم، بیان و … به شکلی هنرمندانه و هوشمندانه بهره گرفته شود.

فرمانده فراجا در ادامه با اشاره به رویکردهای نوین در معاونت فرهنگی و اجتماعی فراجا، خاطرنشان کرد: اقدامات ویژه و خوبی در معاونت اجتماعی و فرهنگی فراجا انجام شده است  و راه اندازی باشگاه دانش آموزی خبرنگاران پلیس به منظور همراه سازی قشر نوجوان در  پیشبرد ماموریت ها، یکی از این دست اقدامات است. باید اقدامات شورانگیز، شعف آفرین و نوآور را در معاونت فرهنگی و اجتماعی همچنان ادامه داد و  از ظرفیت های بخش های مختلف جامعه به  منظور همراه سازی بهره برد.

وی با اشاره به نقش اثرگذار معاونت فرهنگی و اجتماعی فراجا در ماموریت های متنوع  و گسترده پلیس از جمله اجرای طرح نور، گفت: از یکایک فعالان این حوزه  متشکرم  و باید خطاب به یکایک شما بگویم که هر چه قدر اقدامات شما، به روزتر، به هنگام تر و هوشمندانه تر باشد فراجا در ماموریت ها موفق تر خواهد بود؛ معاونت اجتماعی و فرهنگی فراجا باید همواره در ماموریت ها، جلودار و پیش رو باشد.

پایان خبر پارازیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رادان: پلیس در امنیت ملی اثرگذار است" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رادان: پلیس در امنیت ملی اثرگذار است"، کلیک کنید.