دستاوردهای کلان ورزش کشور با کمک رییس جمهور شهید

دستاوردهای کلان ورزش کشور با کمک رییس جمهور شهید

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان به دستاوردهای کلان ورزش کشور که با کمک رییس جمهور شهید رقم خورد، اشاره کرد.

به گزارش پارازیت، محمد شروین اسبقیان ظهر چهارشنبه در حاشیه مراسم تشییع رییس جمهور شهید از مسیر میدان انقلاب تا میدان آزادی، اظهار کرد: ارتحال شهادت گونه دکتر رییسی عزیز و هیات همراه ایشان را تسلیت عرض می کنم، یاد و نام همه آن ها را گرامی میدارم و به روح پاکشان سلام و صلوات می فرستم.

او افزود: باید از مردم انقلابی، مردان و زنانی که با غیرت آمدند تا با رییس جمهور انقلابی خود خداحافظی کنند، قدردانی و تشکر کنم.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان با بیان این که امروز، صحنه شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی را در اذهان تداعی می کند، گفت: یاد و نام آن سردار بزرگ را نیز گرامی می دارم و به روح پاکش سلام و صلوات می فرستم.

اسبقیان افزود: جامعه ورزش کشور متشکل از فدراسیون های ورزشی، ورزشکاران، مسیولان وزارت ورزش و جوانان و وزیر انقلابی جناب آقای هاشمی در مراسم با شکوه خداحافظی با پیکر شهدای راه خدمت حضور پیدا کردند که جای قدردانی دارد.

وی با تاکید بر این که رییس جمهور شهید، خستگی را خسته کرده بود، عنوان کرد: ایشان رییس جمهوری متدین، خستگی ناپذیر، شجاع و مرد میدان عمل بود و برای اولین بار در تاریخ کشور در وزارت ورزش و جوانان حضور یافت و مصوبات خوبی را رقم زد که سند آمایش سرزمینی، برنامه ملی پیشرفت ورزش کشور، صدور دستور اتمام پروژه های نیمه تمام ورزشی و تجلیل و تکریم از ورزشکاران مدال آور در دو دوره متوالی از مهم ترین مواردی است که می توان به آن اشاره کرد.

پایان خبر پارازیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستاوردهای کلان ورزش کشور با کمک رییس جمهور شهید" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستاوردهای کلان ورزش کشور با کمک رییس جمهور شهید"، کلیک کنید.