در آخرین تمرین تهران؛ شفیعی با دستور پزشک از سفر منع شد

در آخرین تمرین تهران؛ شفیعی با دستور پزشک از سفر منع شد

سفر علی شفیعی مدافع میانی تیم ملی والیبال ایران به ژاپن به دستور پزشک متخصص منتفی شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری پارازیت، تیم ملی والیبال ایران عصر امروز (چهارشنبه نهم خرداد) وارد ژاپن شد و بر اساس برنامه تنظیم شده قرار بود علی شفیعی نیز امشب برای ملحق شدن به این تیم راهی شهر فوکوهاکا میزبان هفته دوم لیگ ملت های 2024 شود.

علی شیفیعی مدافع میانی تیم ملی والیبال کشورمان در آخرین تمرین خود در تهران که صبح امروز برگزار شد، از ناحیه مچ پا احساس ناراحتی کرد و بانظر دکتر حدادی فیزیوتراپ تیم ملی که هم اکنون در ژاپن به سر می برد به دکتر محمدرضا میعاد مختصص جراحی ارتوپدی و جراح مچ پا مراجعه کرد.

پزشک متخصص پس از معاینات لازم شفیعی را از سفر با تیم ملی منع کرد و برای وی استراحت بیشتر تجویز کرد تا با توجه به اینکه سلامتی بازیکن در اولویت قرار دارد از احتمال آسیب های بیشتر جلوگیری شود و به این ترتیب با هماهنگی کادر پزشکی و فنی تیم ملی، اعزام این بازیکن به ژاپن منتفی شد.

بنابر این میلاد عبادی پور، جواد کریمی، محمدطاهر وادی، مرتضی شریفی، امیرحسین اسفندیار، پوریا حسین خانزاده، مبین نصری، امیرحسین ساداتی، میثم صالحی، امین اسماعیل نژاد، محمد بربست، محمد ولی زاده، مهدی جلوه، علیرضا فراهانی مصلح آبادی، متین احمدی، آرمان صالحی و محمدرضا حضرت پور 17 بازیکن ایران در هفته دوم لیگ ملت ها هستند.

امیر خوش خبر (سرپرست تیم)، موریس موتا پایز (سرمربی)، پیمان اکبری (دستیار اول)، لیوناردو افونسو، عبدالرضا علیزاده، علی فتاحی و نوید مشجری (مربیان)، مارسلو زنگراند (بدنساز)، محمدامین شاکری (آنالیزور)، علی حدادی (فیزیوتراپ) و محمدناصر نقره ای به عنوان ماسور اعضای کادر فنی تیم ملی والیبال ایران در رقابت های لیگ ملت های 2024 هستند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "در آخرین تمرین تهران؛ شفیعی با دستور پزشک از سفر منع شد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "در آخرین تمرین تهران؛ شفیعی با دستور پزشک از سفر منع شد"، کلیک کنید.