دریافت ۲۳ گزارش مردمی در گیلان – خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان

دریافت ۲۳ گزارش مردمی در گیلان - خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار پارازیت، موسی کاظمی عصر جمعه در گفت وگو با خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات گیلان اظهار کرد: ۲۷۸ بازرس در ۲۶۸۸ شعبه اخذ رأی به همراه ۱۷ سربازرس در گیلان فعالیت می‌کنند.

رئیس هیأت بازرسی انتخابات گیلان با بیان اینکه به ازای هر ۱۰ صندوق یک بازرس تعریف شده است، گفت: گزارش‌های مردمی در حوزه‌های انتخابیه از سوی عوامل اجرایی و کاندیداها مورد پایش و بررسی فرار می‌گیرد.

کاظمی از دریافت حدود ۲۳ گزارش مردمی از تخلفات احتمالی در گیلان خبر داد و بیان کرد: در پی این گزارش ها تعدادی از اعضای صندوق در برخی شعب اخذ رای به دلیل تخلف انتخاباتی برکنار شدند.

وی از تعریف ۲۹ بازرس ویژه در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری در گیلان خبر داد و افزود: بنا بر شرایط حساس و اهمیت دور دوم انتخابات ریاست جمهوری از سوی استاندار گیلان تعدادی از مدیران و معتمدین استان بعنوان بازرس ویژه معرفی شدند.

رئیس هیأت بازرسی انتخابات گیلان با اشاره به گزارش‌های ارسالی از سوی مردم به این هیأت بیان کرد: چند مورد نواقص فنی در برخی شعبات اخذ رأی به این هیأت گزارش شده که مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت و در کمترین زمان مرتفع شد.

کاظمی با تاکید بر لزوم حفظ امنیت و سلامت انتخابات در گیلان اضافه کرد: عملکرد ستاد انتخابات گیلان زیر ذره بین بازرسی قرار دارد.

به گفته وی، تخلفات احتمالی که احیاناً در بیرون از شعب اخذ رأی صورت می‌گیرد به عوامل انتظامی گزارش می‌شود.

رئیس هیأت بازرسی انتخابات گیلان با اشاره به برخی تخلفات انتخاباتی در اطراف شعب اخذ رای بیان کرد: تعدادی از افراد در اطراف شعب اخذ رای اقدام به توزیع پوستر تبلیغاتی کرده بودند شناسایی و موارد کشف شده امحا شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دریافت ۲۳ گزارش مردمی در گیلان – خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دریافت ۲۳ گزارش مردمی در گیلان – خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.