درویش برای سرمربیگری پرسپولیس سراغ دایی می رود؟

درویش برای سرمربیگری پرسپولیس سراغ دایی می رود؟

آفتاب نیوز :

بعد از قهرمانی پرسپولیس این باشگاه طی روز های اخیر درگیر تمدید قرارداد با اوسمار است. سرمربی که در نیم فصل جانشین یحیی شد و توانست تیمش را قهرمان لیگ کند. نتایج خوب همراه با ارایه بازی های زیبا باعث شد تا پرسپولیسی ها خواهان تمدید قرارداد با اوسمار شوند. با این حال شواهد نشان می دهد سرمربی برزیلی قصدی برای بازگشت به پرسپولیس ندارد و می خواهد چالش جدیدی را تجربه کند. طی روز های گذشته شایعات زیادی در خصوص جانشین اوسمار مطرح شد و گزینه های مختلفی هم به پرسپولیس لینک شدند. یکی از گزینه هایی که نامش پیرامون باشگاه پرسپولیس شنیده شده علی دایی اسطوره تکرار نشدنی فوتبال ایران است که چند سال است در تیمی مربیگری نکرده است.

به واسطه رابطه نزدیک دایی با درویش همواره از او به عنوان یکی از گزینه های هدایت پرسپولیس نام برده می شد. حتی طی چند سال اخیر دوبار درویش پیشنهاد حضور روی نیمکت پرسپولیس را به دایی داد، ولی با جواب منفی شهریار مواجه شد. خود دایی در مصاحبه اخیر خود اعلام کرد قصدی برای قبول هدایت پرسپولیس ندارد. دایی یکبار بعد از جدایی یحیی گل محمدی در نیم فصل گذشته و یکبار هم سال قبل پیشنهاد درویش را رد کرده بود.

پیگیری های ما نشان می دهد طی روز های اخیر درویش پیشنهاد جدیدی به اسطوره فوتبال ایران نداده است و دایی گزینه هدایت پرسپولیس نیست. هواداران پرسپولیس در صورت جدایی اوسمار خواهان حضور یک مربی خارجی بزرگ روی نیمکت تیمشان هستند و تحت هیچ شرایطی رای به حضور مربی ایرانی نخواهند داد. به این ترتیب گزینه های ایرانی مطرح شده برای پرسپولیس اصلا گزینه این باشگاه نیستند و به طور حتم مربی بعدی پرسپولیس هم خارجی خواهد بود. پرسپولیسی ها همچنان امیدوار به بازگشت اوسمار هستند، ولی در صورتی که او پاسخ منفی به سرخ پوشان بدهد، باشگاه پرسپولیس به دنبال استخدام یک سرمربی خارجی خواهند رفت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "درویش برای سرمربیگری پرسپولیس سراغ دایی می رود؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "درویش برای سرمربیگری پرسپولیس سراغ دایی می رود؟"، کلیک کنید.