خداحافظی عیسی آل کثیر با پیراهن پرسپولیس

خداحافظی عیسی آل کثیر با پیراهن پرسپولیس

آفتاب نیوز :

جدایی شهاب زاهدی بهترین گلزن نیم فصل اول پرسپولیس با واکنش منفی طرفداران این تیم روبرو نشد. شاید دلیل اول استرس و فشاری بود که شهاب زاهدی تحمل می کرد و هر چند 6 گل در لیگ برتر زد، اما به سختی به این مهم رسید و 3 گل آن را در یک بازی برابر پیکان به ثمر رساند.

دلیل دوم، اما عیسی آل کثیر بود؛ مهاجمی که فصل گذشته نیز همچون یک فرشته نجات در نیم فصل دوم به پرسپولیس برگشت و کمک کرد این تیم پرطرفدار بتواند سه جام در یک فصل بگیرد.

حالا عیسی آل کثیر مهاجم پرسپولیس با دو گلی که در بازی این تیم برابر هوادار در هفته بیست و هفتم لیگ برتر به ثمر رساند، توانست نقش اصلی را در برد 2-0 سرخپوشان پایتخت ایفا کند و این تیم را به صدر جدول لیگ برتر برساند. نکته ای که درباره بازیکن شماره 72 قرمز ها وجود دارد این است که او با دبلی که در این بازی داشت، توانست ششمین گل خود برای پرسپولیس در لیگ برتر را به ثمر برساند. البته او در نیم فصل اول هم که در سپاهان عضویت داشت، دو گل برای زردپوشان اصفهانی زده بود تا به این ترتیب، در جدول بهترین گلزنان لیگ بیست و سوم، هشت گله باشد.

آل کثیر با گل هایی که در این بازی زد، توانست عنوان بهترین گلزن فصل پرسپولیس را به خود اختصاص دهد.

مهاجمی که متولد 18 بهمن 1368 بوده و در حال حاضردر آستانه 35 سالگی است! گفته می شود عیسی آل کثیر یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد در حالی که در پایان لیگ بیست و چهارم، این بازیکن 36 ساله خواهد شد؛ بنابراین می توان پیش بینی کرد که به احتمال زیاد عیسی آل کثیر با پیراهن قرمزرنگ پرسپولیس برای همیشه از فوتبال خداحافظی خواهد کرد؛ مگر آن که بخواهد فوتبال را تا سن 40 سالگی ادامه دهد و به تیم دیگری برود!

باری، این بازیکن دزفولی فوتبال ایران که تاکنون در مجموع 72 بازی برای پرسپولیس، 28 گل برای این تیم زده است، در ابتدای فصل به خاطر اختلافاتی که بر سر مبلغ قراردادش داشت، از پرسپولیس جدا شد و به سپاهان پیوست، ولی در این تیم، شرایط خوبی را سپری نکرد. او در نهایت دوباره در نیم فصل دوم به پرسپولیس پیوست و حالا اگر در این تیم مانده بود، ممکن بود هم آمار گلزنی اش را بهتر کند و هم پرسپولیس را به برد های بیشتری برساند، اما پرسپولیسی ها به تصمیمات عجیب عیسی آل کثیر عادت دیرینه دارند!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خداحافظی عیسی آل کثیر با پیراهن پرسپولیس" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خداحافظی عیسی آل کثیر با پیراهن پرسپولیس"، کلیک کنید.