خبر قبولی محمد در مقطع دکتری پس از شهادتش آمد

همسر شهید نظری پیل آبادی:

خبر قبولی محمد در مقطع دکتری پس از شهادتش آمد

همسر شهید نظری پیل آبادی عنوان کرد: یک هفته پس از شهادت شهید، قبولی ایشان در مقطع دکتری تخصصی به اطلاع خانواده رسید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری پارازیت، مسیولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد با خانواده شهید محمد نظری پیل آبادی دیدار و گفت و گو کردند.

همزمان با نزدیک شدن به روز های ایثار و حماسه و سالروز سوم خردادماه (آزادسازی خرمشهر) معاون فرهنگی دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد به همراه تعدادی از مسیولان دانشگاه و امور شاهد و ایثارگران دانشگاه با خانواده شهید محمد نظری پیل آبادی دیدار کردند.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد در این دیدار ضمن قدردانی از خانواده شهید گفت: مدیون شهیدانی هستیم که با نثار جان خودشان امنیت و راحتی را برای ما به ارمغان آوردند.

خبر قبولی محمد در مقطع دکتری پس از شهادتش آمد

محسن جعفریان افزود: اگر ایثار ها و فداکاری های شهدا نبود ما شاهد این امنیت و آسایش نبودیم؛ بنابراین بر همه ما به خصوص دانشگاهیان واجب است با ارتباط بیشتر با خانواده های شهدا پیام شان را هر روز با خود مرور کنیم و ادامه دهنده راهشان باشیم.

حجت الاسلام اکبری استاد حوزه هم با ذکر آیاتی از قرآن مجید در شان و منزلت شهدا گفت: بدون تردید شهدا زنده اند و نظاره گر اعمال و رفتار ما هستند، چه خوب است با الگوگیری از رفتار و منش شهدا ادامه دهنده راه شهدا باشیم.

خبر قبولی محمد در مقطع دکتری پس از شهادتش آمد

سهیلا ولی زاده همسر شهید که زمانی معلم آموزش و پرورش بود؛ به دلیل مراقبت از همسر مجبور به ترک کار می شوند.

به گفته همسر شهید، شهید معزز محمد نظری پیل آبادی دبیر علوم اجتماعی آموزش پرورش سال 1362 در عملیات والفجر 4 منطقه مریوان از ناحیه سر مجروح می شود و سال ها به عنوان جانباز 70 درصد رنج جراحت را به جان خرید و هیچ گاه گله و شکایتی هم نکرد.

این شهید والامقام سال 1393 به مدت سه ماه در بیمارستان بهمن تهران بستری شدند و سرانجام در 18 بهمن 1393 به فیض عظیم شهادت نایل شد و یک هفته پس از شهادت، قبولی ایشان در مقطع دکتری تخصصی به اطلاع خانواده رسید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خبر قبولی محمد در مقطع دکتری پس از شهادتش آمد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خبر قبولی محمد در مقطع دکتری پس از شهادتش آمد"، کلیک کنید.