حضور مردم در انتخابات زمینه ساز عقب نشینی استکبار است

حضور مردم در انتخابات زمینه ساز عقب نشینی استکبار است

پارازیت/گیلان فرماندار شهرستان رشت با اشاره به در پیش بودن انتخابات گفت: انتخابات معیار سنجش سیاست های استکبار جهانی از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، هرچقدر حضور ما مسنجم تر و با عظمت تر باشد، استکبار عقب نشینی می کند.

کیا عاشوری امروز در آیین تجلیل از روابط عمومی 22 دستگاه اجرایی شهرستان رشت که در فرمانداری برگزار شد، ضمن قدردانی از تلاش های و زحمات همکاران حوزه روابط عمومی اظهار کرد: همکاران حوزه روابط عمومی تلاش زیادی می کنند تا عملکردها و واقعیات ادارات را انعکاس دهند، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مخاطبان اهمیت بسیار دارد.

فرماندار رشت افزود: مدیری که درک درستی از جایگاه روابط عمومی داشته باشد، موفق است. امروز دنیا در قالب مراکز تصمیم گیر و تصمیم ساز نقش روابط عمومی را در جنگ تمدنها و باورها ایفا می کنند. در سطح کلان اکنون در قرن 21 که پیشرفت و تبادل اطلاعات به دقیقه نمی رسد و ابزار و امکانات تعیین کننده اتفاقات در جوامع هستند، به نوعی دشمن از این ابزار برای مدیریت ادراک اجتماعی استفاده می کند.

وی بیان کرد: انتقال مفاهیم و باورها به نوعی سرعت گرفته و همه به سرعت مطلع می شوند، باید بسیار از فرصت و نقش اطلاع رسانی روابط عمومی ها استفاده کنیم و واقعیات را به درستی انتقال دهیم.

عاشوری با اشاره به اهمیت نقش روابط عمومی در ادارات گفت: روابط عمومی به عنوان یک هنر مطرح است و فعالین این حوزه هنرمندانه به انتقال اطلاعات می پردازند، در ارایه عملکرد ادارات اگر به خوبی عمل کنیم، منجر به تقویت نظام می شویم و عملکرد خوب نظام هم باعث بالندگی، اقتدار ملی و شکوفایی می شود.

وی با اشاره به اینکه روابط عمومی قلب تپنده و پیشانی هر اداره است، بیان کرد: مدیرانی که حوزه روابط عمومی را جدی می گیرند در عملکردها هم موفق تر هستند، برخی ادارات عملکرد موفقی دارند اما چون روابط عمومی فعالی ندارند، عملکردشان به چشم نمی آید.

فرماندار شهرستان رشت با تاکید بر اینکه کم توجهی به حوزه روابط عمومی آسیب زاست، ادامه داد: مدیران باید در انتخاب روابط عمومی دقت کرده و افراد خوشفکر، خلاق و پویا را منصوب کنند، زیرا روابط عمومی خلاق و پویا در همه امور مانند مشاور به مدیر در جهت تقویت اهداف سازمان کمک می کند.

عاشوری با بیان اینکه یکی از شاخص های ارزیابی مدیران ادارات توجه به حوزه روابط عمومی است، خاطرنشان کرد: ارتباط مدیر و روابط عمومی باید دوسویه باشد، قطعا مدیری که بتواند روابط عمومی شایسته ای منصوب کند، موفق تر عمل خواهد کرد.

وی با اشاره به توفیقات دولت سیزدهم در حوزه های مختلف، تصریح کرد: ثبات اقتصادی، گسترش روابط بین المللی، احیای صنایع راکد، ارتقای رتبه بندی فرهنگیان، اقتدار ملی از جمله اقدامات دولت سیزدهم در طول مدت دو سال و 10 ماه خدمت بوده است، حتی ساماندهی سایت زباله سراوان و احیای رودخانه های گوهررود و زرجوب از جمله توفیقات سفر اول شهید جمهور به استان بود.

وی با بیان اینکه اخلاص در عمل باعث عزت افراد می شود همانگونه که شهید جمهور بودند، گفت: امروز ما در نظام بین الملل از اقتدار بی سابقه ای برخورداریم که مرهون تلاش های شهید آیت الله رییسی است، این اقتدار به پاس تلاش ها و خون شهداست که پای انقلاب ریخته شده است.

فرماندار شهرستان رشت با اشاره به در پیش بودن انتخابات گفت: انتخابات معیار سنجش سیاست های استکبار جهانی از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، هرچقدر حضور ما مسنجم تر و با عظمت تر باشد، استکبار عقب نشینی می کند.

عاشوری خطاب به روابط عمومی ها تاکید کرد: روابط عمومی ها نسبت به مناسبت ها و موضوعات اقتدار آفرین بی تفاوت نباشید و فضاسازی در ادارات را مدنظر قرار دهید.

وی با استقبال از تشکیل شورای روابط عمومی در شهرستان رشت، گفت: این شورا می تواند با تصمیم سازی درست و اقدامات عملی، منجربه فعال شدن روابط عمومی و ارایه عملکرد قوی ادارات شود.

گفتنی است، در پایان این مراسم از 22 مسیول روابط عمومی دستگاه های خدمات رسان که با همراهی مدیران خود در این برنامه حضور داشتند، توسط فرماندار رشت تجلیل به عمل آمد.

پایان خبر پارازیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حضور مردم در انتخابات زمینه ساز عقب نشینی استکبار است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حضور مردم در انتخابات زمینه ساز عقب نشینی استکبار است"، کلیک کنید.