حضور فراگیر مردم در انتخابات صیانت کننده نظام است – خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان

حضور فراگیر مردم در انتخابات صیانت کننده نظام است - خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار پارازیت، اسماعیل دستگزار ظهر یکشنبه در جمع فراگیران دوره آموزشی خدمت عمومی مرکز آموزش شهید بیگلری شهرستان مشگین شهر اظهار کرد: مشارکت و حضور مردم در صحنه به عنوان یکی از مهمترین حقوق و تکالیف آحاد جامعه، همواره مورد تاکید دین مبین اسلام، آموزه های دینی و منویات امامین انقلاب اسلامی بوده است به این معنا که پیش فرض های مشارکت و تمهیدات نظری و عملی آن را می توان در متون دین و آموزه های اسلامی جستجو و مشاهده کرد..

وی خاطرنشان کرد: مشارکت و مردم محوری نظام اسلامی از جمله برجسته ترین ظرفیت های اسلام ناب محمدی (ص) است که نظام جمهوری اسلامی به عنوان نظام برآمده از قرآن کریم و سنت نبوی (ص) در همه مراحل و ارکان نظام اسلامی در راستای نیل به سعادت معنوی، پیشرفت همه جانبه و غلبه بر چالش ها و مشکلات کارآمدی آن را مورد توجه قرار داده و آزموده است.

مدیر کانون فرهنگی و هنری آستان مقدس امامزاده حضرت سید ابراهیم خراسانی (ع) شهر لاهرود با بیان اینکه یکی از رفتارهای شایسته مومنانه که بدون شک مصداقی از تعاون در نیکی نیز به شمار می رود حضور و مشارکت در انتخابات است، تصریح کرد: با توجه به برنامه ریزی متعدد دشمن برای کمرنگ کردن حضور مردم در صحنه انتخابات سیاه نمایی و هدف گذاری دشمن با هدف ناکارآمد نشان دادن نظام، تنها حضور حداکثری و مشارکت بسیار بالای مردم هرگونه دسیسه و توطیه دشمنان را نقش بر آب خواهد کرد.

دستگزار مشارکت بالای مردم در انتخابات را به عنوان یک ضرورت دینی و نیاز اجتماعی دانست و گفت: حضور فراگیر مردمی در انتخابات از الزامات قطعی پیشرفت و صیانت کشور در مقابل تهدیدات دشمنان است و دشمن را از طمع ورزیدن به کشور و فکر ضربه زدن به آن منصرف می کند. بر این اساس هم حق و هم تکلیف است که آحاد ملت در انتخابات شرکت کنند

وی بیان کرد: انتخابات یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران است که ترجمان جمهوریت نظام و در راستای تقویت آموزه های اسلام در جامعه بشمار می رود چرا که جمهوری اسلامی الگوی نوینی از نظام های سیاسی است که توسط حضرت امام خمینی (ره) پایه گذاری شده و این الگو مردم سالاری مبتنی بر اسلام است..

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حضور فراگیر مردم در انتخابات صیانت کننده نظام است – خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حضور فراگیر مردم در انتخابات صیانت کننده نظام است – خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.