جودوکاران ایران رقبای خود در کاپ آزاد آسیا را شناختند – خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان

جودوکاران ایران رقبای خود در کاپ آزاد آسیا را شناختند - خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری پارازیت و به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو، مسابقات بین المللی کاپ آزاد آسیا در حالی از فردا پنجشنبه ۱۴ تیرماه به میزبانی کشور قزاقستان آغاز خواهد شد که قرعه کشی مسابقات نوجوانان جودو امروز (چهارشنبه ۱۳ تیرماه _۱۴۰۳) در شهر آلماتی برگزار شد و نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند.

با توجه به قرعه کشی انجام شده، رقابت‌ها در رده سنی نوجوانان طی روزهای ۱۴ و ۱۵ تیرماه برگزار خواهد شد.

قرعه کشی مسابقات به شرح ذیل است:

در وزن ۵۵- کیلوگرم امیرعباس رحیمی دور اول به مصاف «آزاداوف» نماینده کشور ازبکستان خواهد رفت و در صورت برتری به مصاف نماینده قزاقستان خواهد رفت. متین عبادی در وزن ۶۶- کیلوگرم دور اول به مصاف «عبدالرزوقوف» از ازبکستان خواهد رفت و در صورت پیروزی به مصاف نماینده قزاقستان خواهد رفت.

در وزن ۹۰+ کیلوگرم تیم ملی نوجوانان کشورمان در این رقابت‌ها دونماینده خواهد داشت. علیرضا نیک سرشت دور اول با قرعه استراحت روبرو شده و در دور دوم باید به مصاف برنده دیدار قزاقستان و ازبکستان برود. محمد مهدی مظلوم دیگر نماینده کشورمان در دور اول به مصاف «تورشیزن» از قزاقستان خواهد رفت و در صورت برتری به مصاف برنده دیدار مغولستان و قزاقستان خواهد رفت.

رقابت‌ها در رده سنی نوجوانان طی روزهای ۱۴ و ۱۵ تیرماه برگزار خواهد شد و نوجوانان کشورمان ۱۲ تیرماه راهی این قزافستان شده‌اند.

لازم به ذکر است، این رقابت‌ها در رده سنی جوانان نیز طی روزهای ۱۶ و ۱۷ تیرماه برگزار خواهد شد که تیم ملی جودو پسران کشورمان نیز جهت حضور در این رقابت‌ها ۱۴ تیرماه راهی آلماتی خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جودوکاران ایران رقبای خود در کاپ آزاد آسیا را شناختند – خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جودوکاران ایران رقبای خود در کاپ آزاد آسیا را شناختند – خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.