جام حذفی تنها امید تراکتور است/ هواداران به ورزشگاه بیایند – خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان

جام حذفی تنها امید تراکتور است/ هواداران به ورزشگاه بیایند - خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار پارازیت، حمید مطهری ظهر چهارشنبه در نشست خبری قبل از بازی با مس رفسنجان، اظهار داشت: مس رفسنجان با آقای نویدکیا تیم خوب و قابل احترامی است. ما هم باشگاه بزرگی هستیم که تماشاگران عاشق داریم. واقعاً تماشاگران ستاره های تیم ما روی سکوها هستند. از آنان خواهش می کنم فردا به استادیوم تشریف بیاورند و با انرژی مثبت تیم را رو به جلو هدایت کنند. جام حذفی تنها جام باقی مانده به تراکتور بوده و محکوم به برد هستیم. دوست دارم هواداران با نماد و پیراهن های تراکتور در استادیوم حضور یافته و تیم را به سمت پیروزی هدایت کنند.

مربی تیم فوتبال تراکتور ادامه داد: تمامی تمهیدات فنی برای بازی با مس رفسنجان اندیشیده شده و عصر امروز آخرین جلسه آنالیز را داریم تا بازیکنان در خصوص سبک بازی مس و برنامه تیم در تک تک دقایق بازی، توجیه شوند. سعی می کنیم نقاط ضعف خودمان و نقاط قوت آنان را پوشش دهیم تا تیم ضربه نخورد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه به نظرتان بازی در 90 دقیقه تمام می شود؟ گفت: باتوجه به فشردگی مسابقات، دوست داریم بازی در 90 دقیقه تمام شود؛ اما فوتبال غیرقابل پیش بینی است.

مطهری در خصوص روند رو به رشد تراکتور در بازی های اخیر و بازگشت تیم به روزهای خوب، گفت: لطف خدا شامل حال تراکتور شده است. به نظرم نتایج خوب هفته های اخیر را مدیون تلاش بازیکنان و کادر مدیریتی و حمایت هواداران هستیم. من از بازیکنان تشکر می کنم که در این مدت به طور کامل در اختیار کادرفنی هستند و من به همراه دستیارانم شبانه روز وقت گذاشته و امورات را پیش می بریم.

وی در رابطه با عملکرد خوب حسین پورحمیدی در هفته های اخیر و نقش او در دیدار فردا، بیان کرد: ما از حیث دفاع تیمی و سازماندهی دفاعی عملکردمان بهتر شده و این عملکرد خوب مختص دروازه بان یا خط دفاعی نیست؛ بلکه تمامی بازیکنان وظایف دفاعی شان را به نحو احسن انجام می دهند. پورحمیدی از نظر رفتاری و فنی خیلی خوب بوده و به تیم کمک می کند. زمان حضورم در تیم ملی نیز همواره او را به اردوها دعوت می کردیم. اکنون این دروازه بان با آرامش خاطر و روحیه بهتر بازی می کند و از هواداران نیز قدردانی می کنم که پورحمیدی را به خوبی حمایت می کنند و جو بسیار خوبی درست کرده اند.

مربی تراکتور در خصوص اینکه پنالتی زن اول تیمش چه کسی است؟ اظهار داشت: پنالتی زن اول تیم را در آخرین جلسه تمرینی تعیین می کنیم. بر اساس روحیه و جو حاکم پنالتی زن اول مشخص می شود. گاهاً برخی بازیکنان در بازی ها حس بهتری برای زدن پنالتی دارند.

مطهری در پاسخ به سوالی درباره مدت زمان قراردادش با تراکتور، عنوان کرد: من قبلاً هم گفته ام که القاب مهم نیست و آمده ام صادقانه کار کنم. پاسخ من به این سوال، همان چیزی است که دوست دارید بشنوید.

وی درباره مصدومان تیم برای دیدار با مس، گفت: باتوجه به مشورت با کادر پزشکی، فکر می کردیم مهدی عبدی به بازی با مس می رسد؛ ولی اتفاق نادری رخ داده و او آسیب دیدگی قدیمی از ناحیه مینیسک خارجی دارد که وضعیتش تا دو روز آینده مشخص می شود. احتمال دارد او را تا پایان فصل در اختیار نداشته باشیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جام حذفی تنها امید تراکتور است/ هواداران به ورزشگاه بیایند – خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جام حذفی تنها امید تراکتور است/ هواداران به ورزشگاه بیایند – خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.