جام تختی نقطه آغازین پشتوانه سازی است

جام تختی نقطه آغازین پشتوانه سازی است

پارازیت/زنجان سرمربی تیم ملی کشتی آزاد ایران، از رقابت های جام تختی به عنوان نقطه آغازین پشتوانه سازی برای تیم ملی در سال های آینده یاد کرد.

محسن کاوه شامگاه امروز (جمعه 11 خردادماه) در مراسم اهدای جوایز روز پایانی چهل و چهارمین دوره رقابت های بین المللی جام تختی، در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه از دل همین رویدادها کشتی ایران، می تواند موضوع پشتوانه سازی را تحقق ببخشد، افزود: رقابت های جام تختی در زنجان نیز از این حیث حایز اهمیت بود.

وی با اشاره به اینکه رقابت هایی که به مدت دو روز در زنجان برگزار شد را به دقت آنالیز کردیم، تصریح کرد: بی تردید در برخی از اوزان شاهد درخشش ورزشکارانی بودیم که همین امر می تواند دست کادر فنی را برای مسابقات امیدهای جهان و نیز رقابت های قهرمانی جهان در چهار وزن غیرالمپیک باز نگه دارد.

کاوه در ادامه از میزبانی زنجان طی دو روز برگزاری رقابت های بین المللی جام تختی ابراز رضایت کرد و یادآور شد: کشتی زنجان در سال های نه چندان دور قهرمانان ارزنده ای چون محمد نادری و میثم نصیری را به تیم ملی معرفی کرد، به همین خاطرم معتقدیم دوباره می تواند به روزهای اوج خود بازگردد، هر چند مربیان زنجانی هم اکنون مشغول پرورش استعدادهای رده های پایه هستند که کار بسیار ارزشمندی است.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد ایران با اشاره به اینکه علی رغم غیبت بسیاری از چهره های شاخص کشتی ایران در این دوره از رقابت ها، شاهد درخشش کشتی گیران ایرانی در برخی از اوزان بودیم، عنوان کرد: این وظیفه کادر فنی و فدراسیون است که بتواند از دل این مسابقات موضوع پشتوانه سازی را برای مسابقات آینده به منصه ظهور برساند.

وی در خصوص شرکت نکردن تیم های صاحب کشتی جهان در این دوره از رقابت های بین المللی جام تختی، خاطرنشان کرد: این موضو مربوط به این دوره نبوده و طی دوره های گذشته نیز این حضور کمرنگ بوده است که به نظر می رسد یکی از دلایل به جوایز این مسابقات بازمی گردد که اگر بازنگری در آن صورت گیرد، حضور تیم های صاحب کشتی جهان در این مسابقات نیز پررنگ تر خواهد شد.

پایان خبر پارازیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جام تختی نقطه آغازین پشتوانه سازی است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جام تختی نقطه آغازین پشتوانه سازی است"، کلیک کنید.