توخل ماند اوسمار هم بماند

توخل ماند اوسمار هم بماند

آفتاب نیوز :

بهزاد داداش زاده بازیکن سابق پرسپولیس درباره شانس قهرمانی این تیم گفت: پرسپولیس کادر فنی خوب و بازیکنان بسیار باکیفیتی در اختیار دارد و با حمایت هوادارانش همه چیز برای تکرار موفقیتش فراهم است. تنها عاملی که می تواند این تیم را از قهرمانی دور کند، پرداختن به مسایل حاشیه ای است؛ در غیر این صورت به لحاظ فنی پرسپولیس می تواند تا هفته آخر در کورس قهرمانی بماند و باز هم قهرمان شود. البته در این راه هواداران هم که همیشه عاشقانه از تیم شان حمایت کردند باید تا روز آخر پشتیبان تیم خود باشند و ناخواسته وارد مسایل حاشیه ای نشده و موضع گیری شان در خصوص بعضی از موارد هوشمندانه باشد.

پیشکسوت پرسپولیس در ادامه با حمایت از اوسمار برای باقی ماندن در پرسپولیس افزود: درویش با کمترین هزینه اوسمار را در پرسپولیس حفظ کرد و نتایج خوبی هم با این مربی نصیب پرسپولیس شد. در ادامه بازیکنان خوبی هم جذب شدند که به لحاظ فنی از کیفیت بالایی برخوردار بودند، اما شاید برای این فصل بازیکنان جدید کمی دیر در اختیار اوسمار قرار گرفتند.

با وجود این، من معتقدم باید از اوسمار حمایت کرد و برای فصل آینده هم روی این مربی حساب بیشتری باز کرد؛ هر چند کاریزمای این مربی و حمایت بازیکنان در پیش بردن مقاصد سرمربی برزیلی و میزان کارایی او بسیار مهم و تاثیر گذار خواهد بود. این مسیله در همه جای دنیا مهم است همانطور که در بایرن مونیخ حمایت بازیکنان از توخل باعث شده او با وجود توافق برای جدایی به گزینه اول باشگاه تبدیل شود.

داداش زاده در رابطه با حکم کمیته انضباطی برای دیدار پرسپولیس و سپاهان نیز گفت: به نظرم این حکم خوبی بوده است و می تواند درس عبرت خوبی برای آقایان باشد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توخل ماند اوسمار هم بماند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توخل ماند اوسمار هم بماند"، کلیک کنید.