ترامپ مجرم شناخته شد – پارازیت

ترامپ مجرم شناخته شد - پارازیت

رییس جمهور سابق آمریکا در پرونده پرداخت حق السکوت به بازیگر فیلم های غیراخلاقی که با او رابطه داشت، مجرم شناخته شد.

به گزارش پارازیت، هیات منصفه دادگاه نیویورک، «دونالد ترامپ» رییس جمهور پیشین آمریکا را در پرونده حق السکوت به یک بازیگر فیلم های غیراخلاقی در تمام 34 مورد اتهامی مجرم شناخت.

ترامپ در این پرونده به جعل اسناد مالی با هدف پنهان کردن حق السکوت متهم بوده است.

این حکم ترامپ را به اولین رییس جمهور آمریکا مبدل می کند که که مرتکب بزه شده و مجرم شناخته می شود اما او را برای رقابت برای انتخابات ریاست جمهوری منع نمی کند. ح

حکم محکومیت ترامپ قرار است 11 جولای (21 تیر) صادر شود و روزنامه واشنگتن پست نوشته او با چهار سال حبس روبرو خواهد شد.

ترامپ اما در خارج از دادگاه، خود را بی گناه خواند و گفت: «این دادگاه، متقلبانه و مایه ننگ بود. مردم در روز پنج نوامبر (روز انتخابات) حکم واقعی را صادر می کنند. کشور ما به سمت جهنم می رود. ما تا آخر مبارزه می کنیم».

کمپین انتخاباتی «جو بایدن» نیز با بیان اینکه هیچ کسی بالاتر از قانون نیست، گفت: «تنها راه خارج نگه داشتن ترامپ از کاخ سفید، از طریق صندوق های رای است».

پایان خبر پارازیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ترامپ مجرم شناخته شد – پارازیت" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ترامپ مجرم شناخته شد – پارازیت"، کلیک کنید.