بی اطلاعی پنتاگون از سرنوشت کمک ۶۲ میلیون دلاری تسلیحاتی آمریکا به اوکراین

بی اطلاعی پنتاگون از سرنوشت کمک ۶۲ میلیون دلاری تسلیحاتی آمریکا به اوکراین

مطابق با گزارش جدیدی که روز چهارشنبه منتشر شد، پنتاگون نمی‌داند که ۶۲ میلیون دلار کمک تسلیحاتی آمریکا به اوکراین گم یا نابود شده است.

به گزارش پارازیت، ۶۲ میلیون دلار کمک تسلیحاتی پیشتر توسط آمریکا برای اوکراین تعیین شده بود اما مشکلات در گزارش‌دهی و ردیابی بین نیروهای آمریکایی و اوکراینی باعث ایجاد شکاف اطلاعاتی درباره اینکه چه تجهیزاتی ممکن است نابود یا گم شده باشد، شده است.

طبق گزارش دفتر بازرس کل وزارت دفاع پنتاگون از زمان آغاز جنگ اوکراین با روسیه در سال ۲۰۲۲، مشکلات مداومی در ردیابی کمک‌های آمریکا به اوکراین داشته است.

بازرس کل پنتاگون مشکلات قبلی در ردیابی تسلیحات ارائه شده به اوکراین توسط آمریکا را شناسایی کرده است.

یک تحقیق که نتایج آن در ژانویه منتشر شد، نشان داد که مقامات دفاعی و دیپلماتیک آمریکا بیش از ۱ میلیارد دلار کمک تسلیحاتی را به طور نامناسبی ردیابی کرده‌اند.

آمریکا از زمان آغاز جنگ اوکراین با روسیه در سال ۲۰۲۲ بیش از ۷۰ میلیارد دلار کمک تسلیحاتی به اوکراین ارسال کرده است. 

پنتاگون پاسخ فوری به درخواست اظهار نظر ارائه نداده است.

پایان خبر پارازیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بی اطلاعی پنتاگون از سرنوشت کمک ۶۲ میلیون دلاری تسلیحاتی آمریکا به اوکراین" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بی اطلاعی پنتاگون از سرنوشت کمک ۶۲ میلیون دلاری تسلیحاتی آمریکا به اوکراین"، کلیک کنید.