بیش از 480 رسانه در خوزستان فعال می کنند – خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان

بیش از 480 رسانه در خوزستان فعال می کنند - خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار پارازیت، مجید منادی عصر امروز چهارشنبه در کارگاه آموزشی تخصصی طنز در رسانه به همت مرکز رسانه و جریان سازی حوزه هنری انقلاب اسلامی خوزستان برگزار شد، با اشاره به نزدیک شدن ایام انتخابات و نقش آفرینی اصحاب رسانه در این حماسه عظیم بیان کرد: انتخابات همواره به عنوان سرمنشاء بسیاری از تحولات در سرنوشت ملت ها تاثیر بسیار عمیق و شگرفی به همراه داشته و در این میان رسانه ها نقش جدی، اثرگذار و تاریخی در حماسه انتخابات برعهده دارند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان افزود: استان خوزستان از بُعد کمی و کیفی در رسانه، جز استان های اول کشور به شمار می آید و بیش از 480 رسانه فعال در استان خوزستان مشغول فعالیت هستند و اثرگذاری محسوسی در جامعه دارند.

وی اظهار کرد: استان خوزستان به واسطه پیشینه اصیل و عظیمی که در حوزه فرهنگ دارد، مساله سخن و ادب در آن همیشه در راس امور بوده است و از آن جایی که مردم خوزستان در معاشرت های خود از چاشنی طنز به کرات استفاده می کنند، جای خالی چنین کارگاه هایی به شدت احساس می شد.

به گزارش پارازیت، «محمدرضا شهبازی» از طنزپردازان رسانه ای و شناخته شده کشور مدرس کارگاه طنز و رسانه «باشگاه رواق» بود.

مرکز رسانه و جریان سازی حوزه هنری استان خوزستان، با رویکرد آموزشی و تبیینی مهمترین موضوعات و دغدغه های موجود در فضای فرهنگی و رسانه ای را به صورت نشست یا دوره های آموزشی در اختیار جامعه هدف خود قرار می دهد و نخستین کارگاه آن به موضوع طنز و رسانه اختصاص یافت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بیش از 480 رسانه در خوزستان فعال می کنند – خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بیش از 480 رسانه در خوزستان فعال می کنند – خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.